PreSonus ATOM! Nowy kompaktowy kontroler MIDI

0

PreSonus nareszcie pokazał swoje najnowsze dziecko, którego tajemnicze zapowiedzi pojawiały się od ponad tygodnia! Tytułowy ATOM to nowy, kompaktowy kontroler MIDI typu PAD wyposażony w 16 multi-kolorowych, dynamicznych padów czułych na docisk.

Na pokładzie znajdziemy także cztery programowalne enkodery i 20 przycisków funkcyjnych, które możemy dowolnie przypisywać. Jedynym gniazdem za pomocą którego odbywa się komunikacja i zasilanie jest USB 2.0. 8 banków, jakimi dysponuje urządzenie pozwala nam na wiele konfiguracji padów, które możemy wykorzystywać do różnych celów.

W zestawie otrzymujemy oprogramowanie DAW Studio One Artist, z którym ATOM bez problemu się integruje, a także specjalnie dedykowaną bibliotekę pętli od MVP Loops! Oczywiście urządzenie może współpracować z jakimkolwiek innym programem typu DAW i oczywiście komputerami MAC oraz PC.

Wraz z nowym kontrolerem producent stworzył kompletny zestaw do produkcji muzycznej, w którym znajdziemy tytułowy kontroler i program DAW, a także interfejs audio AudioBox USB 96 oraz mikrofon pojemnościowy M7.

Więcej szczegółów:
Producent: www.presonus.com/products/ATOM
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here