PREMIERA! Akai MPK Mini Plus – przejmij pełną kontrolę nad procesem twórczym!

572

Akai Professional przedstawia nową klawiaturę sterującą MPK Mini Plus! Trzyoktawowa dynamiczna klawiatura, w pełni programowalnych 8 enkoderów oraz 8 czułych na nacisk padów znanych z serii MPC i wiele więcej… A co najważniejsze klawiatura już jest dostępna w najlepszych sklepach muzycznych!

Linia klawiatur MPK Mini zrewolucjonizowała podejście do mobilnego tworzenia muzyki przez producentów i beat makerów na całym świecie. Nowa klawiatura sterująca Akai MPK Mini Plus wpisuje się w tę innowację, oferując muzykom pełną kontrolę nad procesem twórczym i sposoby na osiągnięcie jeszcze większej ekspresji gry.

W pełni przenośna klawiatura

MPK Mini Plus ma 8 czułych na nacisk padów MPC z podświetleniem RGB, nie tylko do grania beatów i programowania perkusji, ale też do przypisywania zmian programu i wyzwalania dodatkowych parametrów CC. Wyposażona jest w 8 pokręteł 360°, do których można przypisać dowolną funkcję, w tym filtry, automatykę kontroli padów. Nowością w MPK Mini Plus są dedykowane kontrolki transportu pozwalające na całkowitą integrację z Twoim DAW-em.

Akai-MPK-Mini-Plus

Niezwykła ekspresja gry

Trzyoktawowa klawiatura z dynamicznym układem 37 klawiszy Gen 2 oznacza jeszcze większe możliwości komponowania melodii, układania solówek lub pejzaży dźwiękowych. A kontrolery Pitch Bend i Modulation Wheel ożywią Twój każdy występ.

Samodzielna praca i zaawansowana łączność

Podczas tych spontanicznych kreatywnych chwil lub szybkich jam session MPK Mini Plus może działać z funkcją standalone. Za pomocą nowego polifonicznego sekwencera krokowego w locie uchwycisz świeże pomysły. Klawiaturę z łatwością podłączysz do każdego zgodnego z klasą urządzenia USB lub 5-pinowego urządzenia MIDI lub do racka i innych syntezatorów modułowych.

Akai-MPK-Mini-Plus

Oprogramowanie MPC Beats

Dołączone oprogramowanie DAW MPC Beats (dla komputerów Mac i PC) z tysiącem dźwięków, sampli perkusyjnych, loopów i pluginów, ułatwi Ci stworzenie kolejnego hitu! Ustaw MPK Mini Plus na biurku i połącz z samodzielnymi urządzeniami MPC, aby kontrolować wtyczki takie jak Mellotron i Hype.

Sugerowana cena: 870 PLN
Szukaj w najlepszych sklepach muzycznych!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zapraszamy także do pierwszej oficjalnej i obszernej prezentacji instrumentu: