Polyend Tracker Mini już w sprzedaży!

0
polyend-tracker-mini-juz-dostepny

Zaprezentowany po raz pierwszy podczas tegorocznych targów muzycznych NAMM Show 2023 zdobywając jednocześnie nagrodę “Best in show”! Mowa o długo wyczekiwanym Polyend Tracker Mini, który właśnie trafił do sprzedaży! Dowiedz się więcej na jego temat i sprawdź gdzie kupić!

Polyend Tracker Mini [KUPISZ GO TUTAJ] to najnowsze dziecko olsztyńskiej firmy będące sekwencerem, samplerem i syntezatorem w jednym, czyli kompaktową wersją znanego już Polyend Tracker.

Polyend-Tracker-Mini-and-Tracker

Tracker Mini to przenośna, samodzielna stacja robocza do dźwięku, z ośmioma ścieżkami do sekwencjonowania audio stereo i MIDI, funkcją audio-over-USB, wbudowaną baterią i mikrofonem, przyciskami o jakości gamepada oraz szeregiem narzędzi do samplowania i projektowania dźwięku. Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, większej pamięci, próbkowaniu stereo i usprawnieniom wydajności, stał się jeszcze potężniejszym, a “Mini” jest tylko małe pod względem rozmiaru. Więcej informacji na jego temat znajdziecie także w naszych publikacjach: TUTAJ.

Sugerowana cena to 3.199 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://polyend.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj