Plugin IK Multimedia EQ 81 za darmo!

0
IK-Multimedia-T-RackS-EQ-81

Jeszcze tylko do końca stycznia firma IK Multimedia udostępnia jedną ze swoich wtyczek – korektor EQ 81 o wartości 100 dolarów – za darmo!

Patrząc na wirtualny panel IK Multimedia T-RackS EQ 81, nietrudno zgadnąć, że jest on wzorowany na analogowym korektorze marki Neve, a konkretnie na modelu 1081. Jak wiele cyfrowych symulacji autentycznego sprzętu, ma on wiernie oddawać charakterystykę pierwowzoru, ale przy okazji wprowadza kilka dodatków.

Korektor EQ 81 oferuje regulację w czterech pasmach: 33-330 Hz, 220-1200 Hz, 1,5-8,2 kHz i 3,3-15 kHz, z których dwa środkowe mają opcję Hi-Q, a dwa skrajne możliwość wyboru pomiędzy filtrem półkowym a dzwonkowym. Oprócz tego mamy jeszcze filtr górno i dolnoprzepustowy, regulowane odpowiednio od 27 do 270 Hz (HPF) i od 3,9 do 18 kHz (LPF).

Wtyczkę T-RackS EQ 81 możesz zdobyć za darmo do 31 stycznia 2022 roku, logując się na konto użytkownika IK Multimedia (lub zakładając takie konto, jeśli jeszcze go nie macie) i klikając w wiadomość o promocji, aby zapisać się tam na firmowy newsletter. Następnie w aplikacji IK Product Manager, którą pobierzemy ze strony producenta, należy zainstalować i autoryzować pakiet T-RackS 5 (lub kliknąć Re-Authorize, jeśli już do posiadamy). Darmowa wersja T-RackS 5 CS, który przysługuje każdemu po zapisaniu się do newslettera, zawiera również dwa inne narzędzia przydatne do miksowania: Classic T-RackS Equalizer i Metering.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

WIĘCEJ NEWSÓW – IK MULTIMEDIA: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj