Nowy plug-in Eventide Omnipressor

0

Kiedy w 1972 roku na świat przyszła pierwsza wersja Omnipressora niewielu inżynierów mogło z ręką na sercu powiedzieć, że doskonale rozumieją “jak to ugryźć”. Minęło prawie 50 lat, a ten pierwotnie niemożliwy do rozpracowania procesor stał się tak popularny w świecie studyjnych profesjonalistów, że nie było innego wyjścia, jak tylko opracować jego cyfrową wersję. Poznajcie Eventide Omnipressor Plug-in.

Zanim przejdziemy do opisu wtyczki, musimy zaznaczyć, że nawet w cyfrowej wersji procesor dynamiki Eventide Omnipressor nie jest narzędziem dla każdego. Urządzenie od pierwszej chwili kierowane było do profesjonalistów i osób, które zjadły zęby na masteringu i produkcji muzyki, więc jeśli naprawdę chcecie zabrać się za jego obsługę a nie jesteście mistrzami masteringu itp., to koniecznie musicie uzbroić się w tonę cierpliwości lub zainwestować w naprawdę dobre tabletki na uspokojenie.

Na pocieszenie – dzięki samouczkom i prezentacjom w internecie już na wstępie macie przewagę nad tymi, którzy walczyli z Omnipressorem w pierwszych latach jego istnienia 😉

Eventide Omnipressor jest wiernym odwzorowaniem oryginału, tak popularnego w świecie wiodących producentów i inżynierów dźwięku. Dzięki zmiennej kontroli ekspresji urządzenie staje się jednym z najlepszych narzędzi do obróbki sygnału dźwiękowego. W swojej cyfrowej wersji procesor dynamiki połączył cechy kompresora, ekspandera, bramki i limitera – a wszystko w jednym pluginie, współpracującym z większością dostępnych programów DAW.

Więcej szczegółów: 
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here