Nowości od Native Instruments!

0

W nowym roku pojawił się cały pakiet nowości giganta branży muzycznej, firmy Native Instruments. Producent proponuje szereg rozwiązań, do których należą interfejsy Komplete Audio 1 i 2, najnowsza wersja oprogramowania Traktor DJ2 i klawiatura sterująca Komplete Kontrol M32.

Jak czytamy na polskiej stronie Native Instruments, interfejsy Komplete Audio 1 i Komplete Audio 2 oparte są o nowe przetworniki oferując doskonałą jakość 192 kHz/24 bit przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Komplete Audio

Mniejszy – Komplete Audio 1 posiadający jedno wejście XLR i jedno jack (oba z regulacją czułości) to idealne rozwiązanie dla wokalistów, podcasterów, vlogerów i wszystkich tych, którzy do produkcji nie potrzebują większej ilości wejść. Jego cena to 419 zł.

Komplete Audio 2 wyposażony jest w dwa wejścia combi-XLR/jack i doskonale sprawdzi się w produkcji muzycznej oraz rejestracji wysokiej jakości nagrań stereo. Oba produkty oferują także zasilanie Phantom i będą dostarczane z wartościowym pakietem oprogramowania obejmującym Maschine Essential z 1.6 GB biblioteką brzmień, Ableton Live Lite, MONARK, a także profesjonalnymi narzędziami do obróbki audio takimi jak REPLIKA, SOLID BUS COMP i PHASIS. Cena to 549 zł.

Komplete Kontrol M32

KOMPLETE KONTROL M32 – nowa klawiatura Native Instruments jest pierwszą mikro-klawiaturą wyprodukowaną przez NI. Ten 32-klawiszowy kontroler MIDI oferuje naprawdę bardzo wiele. Jak wszystkie klawiatury NI jest w pełni zintegrowany ze wszystkimi produktami Komplete, oraz dziesiątkami produktów pracujących w formacie NKS. Oczywiście obsługuje również wszystkie instrumenty VST. Do dyspozycji producent oddaje 8 czułych na dotyk pokręteł, dwa kontrolery wstęgowe i joystick służący do przeglądania brzmień oraz poruszania się po projektach.

W małej obudowie znalazło się też miejsce na niewielki, ale bardzo przydatny ekran OLED znacznie przyspieszający pracę. Klawiatura posiada również wejście pedału sustain. M32 będzie dostarczana ze sporym pakietem instrumentów i efektów. W komplecie znajdziecie Maschine Essential (1,6 GB sampli), MONARK, REAKTOR PRISM, SCARBEE MARK I, KOMPLETE KONTROL SOFTWARE, ABLETON LIVE LITE.

Traktor DJ 2

Nowa odsłona aplikacji TRAKTOR DJ będzie dostępna na iPada oraz na PC i MAC.
TRAKTOR DJ 2 m.in. oferuje bardzo intuicyjną grę i doskonały podgląd odtwarzanych tracków oraz dostęp do olbrzymiej biblioteki SoundCloud – oczywiście w wersji online. Aplikacja będzie dostępna w sprzedaży już wiosną tego roku.

Komplete START

KOMPLETE START dostępna będzie w lutym 2019 roku. Jest to bezpłatna kolekcja wtyczek studyjnych i brzmień Native Instruments zawierających bezpłatne syntezatory VST, samplowane instrumenty, efekty, pętle i sample.

Więcej szczegółów:
Producent: www.native-instruments.com
Dystrybutor: www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here