Nowość! Klawiatura sterująca Arturia KeyLab Essential mk3

0
Arturia-KeyLab-Essential-mk3

Arturia przedstawia najnowszą i uniwersalną klawiaturę sterującą MIDI! KeyLab Essential mk3 będzie dostępny w kolorze białym oraz czarnym,  oraz w wersji 49 lub 61-klawiszowej! A co zmieniło się względem poprzedniej wersji?

Arturia KeyLab Essential mk3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej i funkcjonalnej klawiatury sterującej francuskiego producenta. Ten intuicyjny instrument zaprojektowano w celu zapewnienia przyjemnego procesu tworzenia muzyki i niedrogiego rozwiązania do studia. Muzycy i producenci mogą z jego pomocą kontrolować dowolny DAW, oprogramowanie lub sprzęt MIDI, mając najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki. Do tego użytkownicy otrzymują do dyspozycji dodatkowe kreatywne funkcje i inspirujące oprogramowanie muzyczne w standardzie. Dodatkowo w zależności od naszych preferencji możemy wybrać wersję z 49 klawiszami lub 61 klawiszami w kolorze czarnym lub białym.

Co nowego?

Ulepszony workflow pod kątem nowoczesnego tworzenia muzyki

Użytkownicy mogą zająć się projektami i swobodnie eksplorować ich dźwięk za pomocą klawiszy, enkoderów, suwaków, padów i nie tylko, a dodatkowe kreatywne funkcje są zawsze na wyciągnięcie ręki. Ulepszenia obejmują większy wyświetlacz z przyciskami kontekstowymi i 2 wielofunkcyjne banki padów.

Integracja z DAW i oprogramowaniem Arturia na najwyższym poziomie

KeyLab Essential mk3 zawiera niestandardowe skrypty DAW dla Ableton Live, Logic Pro, FL Studio, Cubase i Bitwig Studio, a także znaną kompatybilność z MCU i HUI – co oznacza, że może kontrolować dosłownie każdy DAW. Oferuje również ulepszoną integrację z oprogramowaniem Arturia, takim jak Analog Lab, V Collection i nie tylko.

Arturia-KeyLab-Essential-mk3

Inspirujący i kreatywny kontroler

KeyLab Essential mk3 wykracza daleko poza kontroler. Użytkownicy mogą tworzyć szybkie melodie za pomocą Arpeggiatora, grać akordami za pomocą jednego klawisza, czy zawsze pozostać w skali dzięki trybowi Scale. Dodatkowo użytkownik może dostosować funkcje pedałów za pomocą 3-trybowego wejścia.

Stworzony z troską o ekologię

Zbudowany w co najmniej 40% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i zmniejszający ślad węglowy materiałów o 18%, KeyLab Essential mk3 podąża śladami MiniLab 3 jako kontroler zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Arturia KeyLab Essential mk3

Najlepsze oprogramowanie do produkcji muzyki i tworzenia bitów w zestawie

KeyLab Essential mk3 to także rozbudowany pakiet kreatywnego oprogramowania do nowoczesnej produkcji muzycznej, dający użytkownikom wszystko, czego potrzebują do tworzenia pełnych, masywnie brzmiących utworów. Oto, co w zestawie:

  • Analog Lab V – tysiące presetów  syntezatorów i klawiszy
  • Ableton Live Lite – oprogramowanie do nagrywania muzyki i tworzenia pełnych utworów
  • Native Instruments The Gentleman – kameralne pianino
  • Model UVI D – ponadczasowy fortepian
  • Loopcloud – 2-miesięczna subskrypcja z milionami sampli i pętli
  • Melodics – naucz się grać na klawiszach z KeyLab Essential mk3!

Więcej szczegółów:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj