Nowość: Focusrite Vocaster Broadcast Kit i Vocaster DM14v

0
vocaster-broadcast-kit

Firma Focusrite rozszerzyła swoją ofertę o nowy mikrofon dynamiczny Vocaster DM14v oraz słuchawki Vocaster HP60v, które jak sama nazwa wskazuje uzupełniają serię interfejsów audio Vocaster, jednak kupicie je także oddzielnie!

Po wprowadzeniu na rynek przez firmą Focusrite serii interfejsów audio Vocaster One i Vocaster Two [Czytaj nasz test – TUTAJ] dedykowane głównie do podcastingu, producent postanowił rozszerzyć serię o dwie nowe pozycje: Vocaster Broadcast Kit i Vocaster DM14v.

Vocaster Broadcast Kit to zestaw na który składają się mikrofon dynamiczny Vocaster DM14v oraz słuchawki Vocaster HP60v. Producent chciał w ten sposób ułatwić poszukiwania najoptymalniejszego mikrofonu oraz słuchawek, które są nieodłącznymi elementami do skutecznej i komfortowej pracy przy podcastach.

Mikrofon dynamiczny Vocaster DM14v

Mikrofon dynamiczny Vocaster DM14v to konstrukcja o charakterystyce kardioidalnej i niskiej czułości co w połączeniu z wbudowaną osłoną przeciwwietrzną i uchwytem przeciwwstrząsowym sprawia, że nagrania będą na wysokim poziomie nawet bez późniejszej obróbki sygnału audio.

Słuchawki Vocaster HP60v

Słuchawki Vocaster HP60v to konstrukcja zamknięta, dzięki której zarówno prowadzący jak i gość podcastu będą świetnie izolowani od zewnętrznego hałasu i pozwoli im słyszeć swój program dokładnie tak, jak słuchacze przy zachowaniu komfortu pracy podczas dłuższych sesji nagraniowych.

Vocaster-Two-Studio

Dzięki temu użytkownicy Vocaster One i Vocaster Two mogą teraz dodać świetny mikrofon do swojej konfiguracji, a użytkownicy Vocaster Two Studio mogą poszerzyć swój zestaw, aby uzyskać tę samą wysoką jakość dźwięku zarówno dla gościa, jak i gospodarza.

Więcej szczegółów
Producent: https://focusrite.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj