Nowe słuchawki Planar II od Avantone Pro!

260
Avantone-Planar-II

Firma Avantone Pro przedstawia nowe słuchawki studyjne o otwartej konstrukcji, które mają zapewnić najwyższą jakość i szczegółowość dźwięku dla współczesnych twórców muzyki. Poznajcie słuchawki Planar II!

Wyjątkowa szczegółowość, dokładność i czas reakcji słuchawek Avantone Planar II wynikają z zastosowania przetworników planarnych, działających w oparciu o matrycę magnesów neodymowych, które naciskają i ciągną z obu stron membrany na całej jej powierzchni, tworząc bardziej naturalistyczne czoło fali. Te symetryczne wibracje są odpowiedzialne za zwarty bas i potężną scenę dźwiękową.

Jak zapewnia producent, dzięki nim usłyszysz powietrze i oddech w każdym wokalu, długie zaniki migoczących ogonów pogłosu i zwarty, mocny bas, który uderza mocno, ale nie jest przesadzony. A dzięki zaskakująco niskiej wadze, pozostaną wygodne podczas długich sesji miksowania.

Avantone-Planar-II

Sugerowana cena słuchawek Planar II to 2111 PLN. Będą w sprzedaży w dobrych sklepach muzycznych od połowy lipca 2023 i dostępne w trzech kolorach: czerwony, czarny i kremowy.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.avantonepro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl