Apogee First Take – wielokanałowa aplikacja do nagrywania podcastów i muzyki!

190
Apogee First Take

Apogee przedstawia wielokanałową, darmową i prostą w obsłudze aplikację First Take. Pozwala ona na nagrywania podcastów, a także Waszych muzycznych pomysłów, aż do czterech mikrofonów jednocześnie!

Nagrywaj podcastu z 4 użytkownikami, twórz pierwsze muzyczne szkice, a wszystko w bardzo prosty sposób. Jedyne co musisz zrobić, to podłączyć do 4 mikrofonów USB do komputera i nacisnąć duży czerwony przycisk. 

Apogee First Take

Aplikacja Apogee First Take pozwoli Wam cieszyć się wygodą jednoczesnego tworzenia miksu stereo nagrania oraz indywidualnych plików dla każdego podłączonego mikrofonu. Zapewni także pełną kontrolę nad procesem edycji, jeśli zdecydujecie się na dalsze prace postprodukcyjne. 

Najnowsza aplikacja od Apogee eliminuje zawiłości techniczne, których wymaga większość aplikacji i interfejsów do nagrywania i pozwoli Wam skonfigurować sesję w kilka sekund bez konieczności posiadania wiedzy technicznej z zakresu audio. A wszystko ze studyjną rozdzielczością 48 kHz/24 bity, zapewniającą najwyższą jakość dźwięku. 

Główne cechy:

  • Możesz podłączyć do czterech gości do jednego komputera za pomocą dowolnej kombinacji kompatybilnych mikrofonów Apogee – ClipMiC digital 2, MiC + i HypeMiC
  • Kompatybilność z hubami USB
  • Nagrywanie w 48 kHz/24-bitowych plikach WAV zapewnia czystość dźwięku.
  • Uzyskaj indywidualne pliki dla każdego gościa i główny miks stereo
  • Wybierz idealny miks słuchawkowy z indywidualnymi poziomami słuchawek, panoramowaniem stereo i wzmocnieniem wejścia
  • Upraszcza korzystanie z wielu mikrofonów Apogee USB w ulubionej aplikacji audio
  • Wymagania systemowe: macOS 10.13 lub nowszy.

Jak wspomnieliśmy, Apogee First Take jest dostępna do bezpłatnego pobrania stronie internetowej: https://apogeedigital.com/firsttake.

Więcej szczegółów
Producent: https://apogeedigital.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl