Nowe monitory studyjne od Genelec!

0

Na targach Prolight + Sound 2016 firma Genelec zaprezentowała nowe produkty, które poszerzają serię Smart Active Monitoring. Badania nad serią SAM rozpoczęły się we wczesnych latach 90-tych, a pierwsze produkty zostały wypuszczone w 2006 roku, ustanawiając nowe standardy w dziedzinie odsłuchów audio.

Dziesięć lat po udanej premierze serii 8200 i 7200, firma jest ciągle zaangażowana w dostarczanie profesjonalnych i najwyższej jakości odsłuchów monitorowych. We Frankfurcie zaprezentowano nowe monitory 8340 i 8350, subwoofery 7360 i 7370 i wielonanałowy interface AES/EBU ? 9301.

“Prolight + Sound to dla nas bardzo ważne wydarzenie. W tym roku przedstawiliśmy pięć nowych produktów, które są kolejnym krokiem naprzód w technologii monitorów audio” – mówi Jani Jalonen, Dyrektor Marketingowy i Biznesowy Genelec.

“Dzięki ulepszeniom system jest bardziej przyjazny w obsłudze i łatwiejszy w dopasowaniu do akustyki pomieszczenia. Użytkownik może więcej czasu poświęcić produkcję muzyki, nie zajmując się ustawianiem monitorów.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj