Audio-Technica prezentuje nowe odsłuchy douszne

217

Na nową serię odsłuchów dousznych składają się trzy modele. Ich precyzja pozwala na zrównoważenie miksu, sprawiając, że idealnie nadają się jako odsłuchy na scenę lub w studio. Oferując poszerzone pasmo przenoszenia i precyzyjny dźwięk na scenie, te modele są zaprojektowane dla profesjonalistów, którzy oczekują najlepszej jakości.

Dwa najwyższe modele (ATH-E70 i ATH-E50) mają wbudowane elektrodynamiczne przetworniki z kotwicą zrównoważoną, co zapewnia precyzyjne brzmienie i szerokie pasmo przenoszenia. W E70 znajdują się trzy takie przetworniki, a w E50 jeden. Model E40 jest z kolei wyposażony w opatentowany dwufazowy przetwornik typu “push-pull”.

Nowe odsłuchy mają także specjalnie zaprojektowaną obudowę, która zapewnia świetną izolację. Izolacja i komfort są większe dzięki specjalnym silikonowym zakładkom na uszy, dostępnych w czterech rozmiarach (w modelach E70 i E50). Najwyższy model jest wyposażony w parę wkładek Comply? T500, które pozwalają na wygodne ułożenie słuchawek w uszach. Do wszystkich modeli jest dołączony 1,6 m kabel (który można odpiąć) z nowymi złączami A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial). Odsłuchy mają 3,5 mm wyjście stereo i futerał, a do modelu E70 dołączony jest dodatkowo 6,3