Nowe monitory studyjne ADAM Audio T5V i T7V już dostępne!

0

Światowa premiera podczas NAMMShow2018, następnie mnóstwo rozmów, opinii i spekulacji na temat ich dostępności. Już wszystko jest jasne! Nowe monitory odsłuchowe ADAM Audio T5V i T7V są dostępne w polskich sklepach muzycznych!

Modele T5V i T7V – odpowiednio z pięcio- i siedmiocalowym wooferem – wykorzystujące nową konstrukcję głośnika wysokotonowego U-ART (Unique Accelerated Ribbon Tweeter), bass-reflex umieszczony z tyłu, zwrotnicę i korektory sterowane przez wbudowany procesor DSP oraz gniazda pozwalające na różnorodne połączenia.

Doskonała charakterystyka akustyczna, małe wymiary i wyjątkowy stosunek ceny do jakości sprawiają, że monitory idealnie pasują do małych pomieszczeń realizatorskich w produkcji muzycznej, filmowej i radiowo-telewizyjnej. Jeśli potrzebujesz usłyszeć więcej dołu, nowa seria T jest kompatybilna z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

Nasza wizyta na stoisku ADAM Audio podczas Musikmesse2018 we Frankfurcie:

Na koniec cena! Jakość brzmieniowa monitorów ADAM Audio jest znana od lat. Za jakocią stoi oczywiście odpowiednia cena, nie zawsze dostępna dla każdego miłośnika dobrego brzmienia w zaciszu swojego domowego studia nagraniowego. Wyobraźcie więc sobie zupełnie nową sytuację, w której jakość marki ADAM Audio dostajecie w znacznie niższej cenie niż byście się tego spodziewali. Taka jest idea nowej serii T.

Centra odsłuchowe Adam Audio:

Sklep muzyczny Music Center, Łódź, www.musiccenter.pl
Sklep muzyczny Fan, Szczecin, www.fan.com.pl
Sklep muzyczny Music Store, Poznań, www.sklepmuzyczny.pl
Sklep muzyczny Czak Music, Tarnobrzeg, www.czakmusic.pl
Sklep muzyczny Supersound, Warszawa, www.supersound.pl
Sklep muzyczny M. Ostrowski, Wrocław, www.muzyczny.pl

Więcej szczegółów:
Producent: www.adam-audio.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here