Nowa wersja iZotope Ozone

0

Do sprzedaży trafiła nowa wersja popularnego oprogramowania do pracy z miksem i masteringiem – iZotope Ozone 9. W nowym wydaniu narzędzie stało się bardziej przystępne dla amatorów i osób, które wciąż zgłębiają tajniki pracy przy obróbce dźwięku.

Dziś mamy dla Was program, który powinien przypaść do gustu wszystkim tym, którzy sami próbują być sobie artystą, inżynierem i wydawcą w jednym. Zakładając, że macie już surowy materiał muzyczny, a ze skarpety wyglądają tłuściutkie pliki banknotów na produkcję krążka nagle stajecie nad dylematem – iść do specjalisty od masteringu, czy oszczędzić na inne cele?

Jeśli macie dostęp do programu iZotope Ozone 9, odpowiedź jest stosunkowo prosta – spróbujcie, bo bardzo możliwe, że znajdziecie dokładnie to, czego szukacie.

Choć iZotope Ozone kierowany jest bardziej do profesjonalistów, w swojej najnowszej wersji oprogramowanie wnosi szereg usprawnień i funkcji, które czynią go bardziej przystępnym nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

Znajdziecie tu m.in.:

  • funkcję Master Assistant, czyli sztuczną inteligencję, która analizuje dostarczony przez Was materiał, sugeruje, jakie zmiany możecie wprowadzić i wykonuje wstępny mastering
  • funkcję Master Rebalance, która jak nazwa wskazuje pozwala na zwiększenie lub zmniejszenie głośności wokali, basu lub perkusji w skończonym już utworze
  • funkcję Low End Focus pozwalającą na kształtowanie dźwięków w dolnym paśmie
  • usprawnione wersje funkcji Tonal Balance Control, Match EQ czy Stereo Imager
  • wsparcie dla standardu NKS – możliwość współpracy z kontrolerami Native Instruments
  • szybszą i stabilniejszą pracę bez nadmiernego obciążania komputera

iZotope Ozone 9 dostępny jest w trzech wariantach – Elements, Standard i Advanced w cenach odpowiednio 129$, 249$ oraz 499$.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.izotope.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj