NAMM2018: Roland R-07 – ten rejestrator może więcej!

0

Na tegorocznych Namm Show 2018 premierę będą miały najnowsze urządzenia Rolanda. Jednym z nich jest rejestrator R-07 obsługiwany zarówno z poziomu samego urządzenia jak i zdalnie, przy pomocy smartfona.

To kompaktowe urządzenie gwarantuje bardzo wysoką jakość rejestrowanego materiału dźwiękowego w połączeniu z możliwością indywidualnej konfiguracji ścieżki za jednym dotknięciem. Roland R-07 wyposażono ponadto w technologię Bluetooth co oznacza, że ​​możesz sterować urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego lub smartwatcha oraz słuchać nagrań przy użyciu bezprzewodowych słuchawek lub głośników.

W rejestratorze R-07 udostępniono zautomatyzowaną opcję dostosowania ustawienia nagrywania do aktualnej sytuacji. Wystarczy że wybierzesz scenę (jedną z sugerowanych opcji), a częstotliwość próbkowania, tryb nagrywania, limiter zostaną zoptymalizowane. Możesz również obsługiwać swój rejestrator całkowicie manualnie, zmieniając i dostosowując pod siebie ustawienia.

Roland R-07 stosuje również funkcję nagrywania hybrydowego. Oznacza to, że może wykonać jednoczesne dwa nagrania, jedno na maksymalnym poziomie odbioru otoczenia, a drugie z nieco obciętym limitem przy wykorzystaniu headroom. Jeśli okaże się, że w nagraniu głównym występuje naturalnie uszkodzony akustycznie fragment, problematyczna część może zostać zastąpiona przez kopię zapasową niższego poziomu.
Specyfikację urządzenia znajdziecie na TEJ STRONIE.

Więcej info:
Producent: www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here