NAMM2018: Novation zapowiada kontroler Launchpad XL

0

Zapomnijcie na chwilę o gitarach, wzmacniaczach i innych instrumentach ze świata strun. Nadszedł czas na Novation Launchpad XL – kontroler, dzięki któremu Twoja praca i zabawa z muzyką stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Zanim wszyscy zaczniecie się ekscytować nowym produktem, poczekajcie do premiery na tegorocznych Namm Show 2018. Firma Novation postanowiła poszerzyć swoją ofertę elektronicznych instrumentów o sporych rozmiarów Launchpad XL.

To interaktywne urządzenie ma mieścić w sobie 64 pady ustawione w formację 8×8. Wszystkie kontrolowane będą przez jeden główny Launchpad Mk2. Wraz z nim, swoją premierę będzie miała również najnowsza przeglądarka Novation Launchpad Arcade, dzięki której podczas obsługi urządzenia z łatwością ominiecie swój DAW.
I w tym miejscu muszę Wam się przyznać, że przeglądarka, a raczej pewna jej forma, wciągnęła mnie na jakąś godzinę, skutecznie opóźniając skończenie tego tekstu 🙂
Świetna zabawa! Polecam! Link znajdziecie TUTAJ!

Na zakończenie trzeba wspomnieć, że firma Novation zapowiedziała specjalną prezentację swoich nowości, a wszystko uwieczni na nagraniach wideo. Zatem nic, tylko poczekać jeszcze kilka dni…

Więcej info:
Producent: www.global.novationmusic.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here