NAMM 2022: Antares Auto-Tune Vocal EQ

0
Antares-Auto-Tune-Vocal-EQ

Przygotowana do premiery na targach NAMM 2022 wtyczka Auto-Tune Vocal EQ to jedyny korektor dynamiczny z wbudowaną autorską technologią śledzenia wysokości dźwięku firmy Antares.

Najnowszy plugin Antares Auto-Tune Vocal EQ zaprojektowany został, jak nietrudno się domyślić, do obróbki nagrań wokalu, ale może być również używany na instrumentach i innych ścieżkach audio. Mało tego, umożliwia on izolowanie i precyzyjne podbijanie częstotliwości przy jednoczesnym kontrolowaniu zniekształceń i rezonansów. 

Auto-Tune Vocal EQ jest wyposażony w sześć w pełni parametrycznych pasm, filtry dolno- i górnoprzepustowe oraz pasmo „Air“ dla dodania prezencji w najwyższych rejestrach. Dostępny jest również filtr Tilt EQ do zrównoważenia górnego i dolnego zakresu widma, analizator widma i obsługa sterowania zewnętrznym sygnałem sidechain do kreowania dynamicznych filtrów.

Funkcja Pitch Tracking umożliwia zablokowanie pasma korektora do tonacji wokalisty, dzięki czemu można skupić się na podstawowej wysokości lub harmonii, podczas gdy narzędzie Vocal Learning automatycznie określi typ sygnału wejściowego i podkreśli wykryty ogólny zakres głosu (alt, tenor, sopran), co ułatwia i przyspiesza pracę.

„Auto-Tune Vocal EQ to kolejny przykład naszego długoterminowego skupienia się na budowaniu solidnego, bogatego w funkcje doświadczenia w produkcji wokalnej dla profesjonalistów audio na całym świecie. Wraz z wydaniem Auto-Tune Vocal EQ kontynuujemy innowacje jako lider technologii audio i demonstrujemy nasze oddanie kulturze twórczej, którą kochamy i szanujemy” komentuje Steve Berkley, dyrektor generalny Antares Audio Technologies.

Antares-Auto-Tune-Vocal-EQ

Plugin Antares Auto-Tune Vocal EQ jest dostępny wyłącznie w ramach Auto-Tune Unlimited, usługi subskrypcji, która obejmuje wszystkie aktualne wydania Auto-Tune, Auto-Tune Slice, Auto-Tune SoundSoap, Auto-Tune Vocodist i 11 innych wtyczek marki Antares do produkcji wokali.

Obecni abonenci Auto-Tune Unlimited mają natychmiastowy dostęp do Auto-Tune Vocal EQ bez dodatkowych kosztów. Nowi subskrybenci mogą zarejestrować się w Auto-Tune Unlimited za 24,99 USD miesięcznie lub 14,58 USD za miesiąc przy subskrypcji rocznej.

Bezpłatna 14-dniowa wersja próbna jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od poprzednich wersji próbnych lub subskrypcji. Bezpłatną wersję próbną Auto-Tune Unlimited można rozpocząć na stronie Antares.

Więcej szczegółów: https://www.antarestech.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj