NAMM 2020: MXL Revelation 2

149

MXL podczas NAMM Show 2020, zaprezentował nowy mikrofon pojemnościowy o zmiennych charakterystykach kierunkowych – Revelation 2 – oparty na klasycznej konstrukcji lampowej.

Jest to 2-lampowy, stereofoniczny mikrofon X/Y, wyposażony w  ręcznie selekcjonowane lampy Electro Harmonix EF86. Ciężko póki co znaleźć różnice w specyfikacji bo te wyglądają identycznie w porównaniu z pierwszym modelem. Jedyne co jest pewne na ten moment to dwa wykończenia kolorystyczne nowej konstrukcji: Dark Violet i Black Chrome. Jest to oczywiście hi-endowa półka pod każdym względem.

MXL Revelation to profesjonalny mikrofon studyjny zapewniający ciepłość i delikatność wysokiej jakości mikrofonu lampowego z klarownością i mocą zrównoważonej rejestracji. Podwójna, pokryta złotem membrana 6 μ oraz ręcznie dobierana pentoda EF86 dostarczają ciepłego, bogatego i transparentnego brzmienia. Pokrętło wyboru charakterystyki kierunkowej daje praktycznie nieograniczone możliwości jej kształtowania. Sprawdzi się przy rejestracji wokali, intrumentów akustycznych, piecy gitarowych czy perkusji.

Więcej szczegółów na stronie producenta: http://www.mxlmics.com/microphones/studio/Revelation2

Dystrybucja: https://audiostacja.pl