NAMM 2020: Meinl Cymbals i nowości w serii Byzance Dual

0

Podczas tegorocznych NAMM Show, firma Meinl Cymbals pokazała dziewięć nowych blach w wyjątkowej serii Byzance Dual. Sprawdźcie je koniecznie!

Talerze perkusyjne Meinl Cymbals serii Byzance Dual zdobyły przez 4-5 lat od kiedy są na rynku dużą popularność, pozytywne recenzje i opinie nie tylko za względu na wyjątkowy wygląd i wykończenie ale przede wszystkim brzmienie, które za nim idzie.

Przypomnijmy, że blachy Dual to niezwykły kontrast pomiędzy dwoma rodzajami wykończeń – extra dry i brilliant w zestawieniu z wyjątkowym młotkowaniem i toczeniem. Blachy te posiadają dwie strefy gry: grubą strefę środkową o charakterze ride oraz cieńszą strefę przy krawędzi o charakterze crash. Z obu stref łatwo wydobyć brzmienie i w dynamicznej grze uzyskać szereg możliwości – od lekkiego ridowania do trash crashowych akcentów.

Do tej pory mieliśmy w niej pięć modeli, takich jak 15“ Dual Hihat, 18“ Dual Crash, 20“ Dual Crash Ride, 22“ Dual Crash Ride. Na szczęcie producent wreszcie zaproponował kolejne modele, co od razu wywołało spore poruszenie wśród fanów marki.

Ale do rzeczy kolejne nowości w serii to:

  • Byzance 14” Dual Multi-Trash
  • Byzance 19” Dual Crash
  • Byzance 14″ Dual Hihats
  • Byzance 16”, 18″ i 20″ Dual China
  • Byzance 16″, 18″, 20″ Dual Trash Crash

Przypominamy przy tej okazji o pełnym katalogu na 2020, w którym znajdziecie wszystkie nowości: https://meinlcymbals.com/fileadmin/catalog

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Posłuchajcie ich pierwszych próbek dźwiękowych jakie przygotował producent:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here