Najnowszy interfejs Black Lion Audio Revolution 2×2 już dostępny!

1

Debiutujący w styczniu tego roku, interfejs audio Revolution 2×2 amerykańskiej firmy Black Lion Audio jest już dostępny w Polsce dzięki firmie Audiostacja! Co ma do zaoferowania?

Pierwsze informacje na jego temat publikowaliśmy w dniu premiery. Znajdziecie je TUTAJ.

Analogowy projekt z najwyżej półki.

Revolution 2×2 jest zbudowany z najnowocześniejszych, high-endowych układów scalonych, wyposażonych w najwyższej klasy kondensatory Vishay, Nichicon, Wima. Wszystkie wewnętrzne stopnie wzmocnienia zostały zoptymalizowane pod kątem najniższego stosunku sygnału do szumu. Analogowe wejścia/wyjścia nie tylko zostały zbudowane z najlepszych komponentów, ale są one również w pełni symetryczne i odseparowane – aż po sam rdzeń konwertera!

Szumoodporny.

We wnętrzu Revolution działa również technologia „PG-i”. Wszystkie szyny zasilające Revolution 2×2 są dokładnie filtrowane na każdym etapie aktywności. Zasilanie jest odseparowane w całym układzie, a to w znacznym stopniu pomaga ograniczać zanieczyszczenie sygnału szumem pochodzącym z innych urządzeń podłączanych do Revolution 2×2.

Kompletny pakiet oprogramowania.

Rewolucyjny interfejs wymaga, równie przełomowego oprogramowania i Revolution 2×2 właśnie coś takiego zapewnia. Pakiet Revolution Software Suite otwiera PreSonus Studio One Artist – absolutnie czołowa stacja DAW, dzięki której sprostacie wszystkim wyzwaniom produkcyjnym. A gdyby tego było mało, do pakietu dołączyliśmy także kolekcję wtyczek firm Izotope, Brainworx i Lindell.

SUGEROWANA CENA: 2099 ZŁ BRUTTO

Więcej szczegółów przeczytacie na stronch:
Producent: https://www.blacklionaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here