Nagłośnij harmonijkę z mikrofonem Superlux D-112C

0

Harmonijka to instrument specyficzny i trudny w nagłośnieniu. Wie o tym również producent dedykowanego do harmonijki mikrofonu. Poznajcie możliwości Superlux D-112C.

Harmonijka ustna, to instrument muzyczny należący do  grupy aerofonów. Najstarszym przodkiem harmonijki jest instrument sheng, skonstruowany przez starożytnych Chińczyków około 3000 roku p.n.e. Swoją największą popularność harmonijka zyskała w USA jako instrument ludowy. Trafiła tam w 1865 roku za sprawą niemieckich imigrantów.
Czasy się zmieniły, harmonijka również ewoluowała, ale po dzień dzisiejszy odgrywa dużą rolę w muzyce, szczególnie w bluesie, folku, country, jazzie, a nawet rocku. Jednak w dobie zaawansowanych technologicznych rozwiązań, gdzie decybelowe możliwości sprzętu sięgają wyżyn, również i ona potrzebuje elektronicznego wsparcia aby nie pozostać w cieniu innych instrumentów.

To właśnie z myślą o naszym “maleństwie”, za sprawą inżynierów firmy Superlux, powstał idealny dla każdej harmonijki ustnej mikrofon D-112C. Dobrane pasmo przenoszenia do tego wyjątkowego instrumentu, przenosi wiernie jego brzmienie. Profilowana obudowa ułatwia trzymanie mikrofonu w rękach, a wbudowane pokrętło Volume, umożliwia ciągłe kontrolowanie głośności instrumentu przez muzyka. Kabel ze złączem jack, oraz wysoka impedancja umożliwiają podłączenie mikrofonu do popularnych wzmacniaczy gitarowych.

Więcej informacji, w tym specyfikację techniczną, znajdziecie na stronie producenta www.superlux.com.tw oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here