Musikmesse 2017: Słuchawki dla wymagających, czyli niesamowite AKG

0

Poznajcie trzy modele słuchawek studyjnych – K275, K245 i K175. Jest na co patrzeć, jest na co zwracać uwagę! AKG wie co dobre i jak to sprzedać!

Parametry techniczne nie pozostawiają złudzeń. Modele K275 i K245 to największy w swojej klasie przetwornik o niebagatelnych rozmiarach 50mm. K175 posiada przetwornik odrobinę mniejszy 0 40mm, jednak może pochwalić się innymi, równie wartościowymi cechami jak wspomniane modele.

Przede wszystkim AKG, postanowiło stworzyć sprzęt o bardzo wyśrubowanych parametrach, takich jak minimalna impedancja czy też świetna czułość sprzętu. Dzięki zastosowanym technologiom firmy chwalą swoje słuchawki wspaniałymi ocenami odsłuchu i wygody w ich użytkowaniu. Sprzęt świetnie sprawdzi się przede wszystkim w studio, lecz producent podkreśla ich wspaniałe możliwości podczas zwykłego użytkowania – wygoda, ergonomia i bardzo dobre wykonanie z wysokiej klasy materiałów, to główne atuty modeli K275, K245 i K175.

Testy słuchawek to już kompletnie inna bajka. Jak zapewnia AKG, słuchawki przechodziły bardzo rygorystyczne próby, jak chociażby 80 000 godzin pracy, test wielokrotnych upadków i wiele, wiele innych. Pewnym niezaprzeczalnym atutem słuchawek AKG, są wymienne przewody. A ich składana konstrukcja sprawia, że ich przewożenie jest łatwe i nieuciążliwe.

Więcej oczywiście znajdziecie na stronie www.akg.com oraz już w krótce na stronie polskiego dystrybutora www.akg.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here