Moog Grandmother i Matriarch z pokrowcami ZA DARMO!

0

Jeśli planujecie zakup nowego syntezatora Moog Matriarch lub Grandmother to nie zapomnijcie o jego należytym zabezpieczeniu w podróży. W najnowszej promocji jaką przygotowała firma Audiostacja, otrzymacie ZA DARMO dedykowany ,wysokiej jakości, sztywny pokrowiec serii SR!

W okresie od 01.08.2021 do 30.09.2021 kup w autoryzowanym sklepie sprzedającym isntrumenty marki Moog syntezator GrandmotherGrandmother DarkMatriarch lub Matriarch Dark, a w prezencie dostaniesz wysokiej jakości pokrowiec serii SR.

Oba pokrowce mają konstrukcję usztywnioną z ABS, wykonane są z wodoodpornej tkaniny Coruda, a w środku wyłożono je gąbką. Posiadają paski na plecy oraz uchwyty po obu bokach. Wartość pokrowca do syntezatora Grandmother to 950 zł, a do syntezatora Matriarch 1430 zł!

Grandmother vs. Matriarch: który syntezator będzie najlepszym wyborem dla Ciebie?

Moog Grandmother to klasyczny subtraktywny syntezator z dwoma napięciowo sterowanymi oscylatorami, które mogą być synchronizowane, z klasycznym filtrem drabinkowym, sekcją obwiedni i generatorem wolnych przebiegów. Instrument ma znakomitą dynamiczną klawiaturę firmy Fatar i cyfrowe dodatki w postaci interfejsu MIDI i gniazda USB, dzięki którym może stać się pomostem między komputerowym DAW-em i w pełni analogowym systemem modularnym.

W instrumencie zastosowano moduły oparte na Minimoogu Model D. Użyto oscylatorów ze starych systemów modularnych, co dało jeszcze cieplejsze brzmienie, które można też określić jako „wielkie” lub „tłuste”. Innym niespodziewanym dodatkiem jest prawdziwy sprężynowy pogłos – to prawdziwa sprężyna, która „gra” po poklepaniu obudowy instrumentu 🙂


Moog Matriarch to większy Grandmother za sprawą dłuższej klawiatury (49 klawiszy) wyposażonej w dynamikę i Aftertouch. Powiększona obudowa pozwoliła też na umieszczenie większej liczby modułów. Każdy z nich oferuje różne przebiegi, zakresy oktawowe i możliwość synchronizacji. Oczywiście jest też generator szumu, wejście zewnętrzne, mikser oraz dwa filtry z rezonansem!

Matriarch ma wprost nieograniczoną paletę możliwości brzmieniowych. Jego brzmienie jest potężne, kremowe, ostre. Oscylatory brzmią tak tłusto, że czasem wystarczy jeden, żeby uzyskać potężny bas. Wisienką na torcie jest Delay. Nie dość, że w pełni analogowy, co objawia się niezwykłą miękkością powtórzeń, to w dodatku stereo, co sprawia, że w założeniu monofoniczny instrument potrafi wypełnić całą przestrzeń w miksie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj