Monitory studyjne Gauss 7 już dostępne w Polsce!

1
Monitory studyjne Avantone Gauss 7
Monitory studyjne Avantone Gauss 7

Replika legendarnych monitorów firmy Gauss Speaker Company jest już dostępna w Polsce. Jak zapowiada firma Avantone, Gauss 7 to powrót legendy do twojego studia!

W kwietniu tego roku wspominaliśmy o premierze monitorów studyjnych bliskiego pola Avantone Gauss 7, które mają nawiązywać do legendarnych odsłuchów studyjnych. Firma Audiostacja, będąca przedstawicielem marki w Polsce właśnie poinformowała o dostępności nowej konstrukcji w Polsce. Ich sugerowana cena to 3.777 PLN za parę.

Monitory Gauss 7 łączą oldskulowy wygląd pierwowzorów z pasmem przenoszenia i odpowiedzią częstotliwościową znaną z nowoczesnych konstrukcji. Jak informuje producent, sercem monitorów jest specjalnie zaprojektowany głośnik wysokotonowy GAU-AMT, odpowiedzialny za doskonałe odzwierciedlenie szczegółów, niesamowitą stereofonię i ultrapłynną odpowiedź.

avantone-gauss-7
Avantone Gauss 7

Przetwornik AMT jest przejrzysty, dokładny i szczegółowo odzwierciedla transjenty. Głośnik niskotonowy, choć czerpie inspirację z głośnika z modelu CLA-10, ma całkowicie nową konstrukcję. Zapewnia mocne uderzenie i szybką odpowiedź transjentów jak w CLA-10, ale z dużo większą ilością niskich częstotliwości.

Na tylnym panelu monitorów znajdują się łatwe w użyciu elementy sterujące, które pozwolą odpowiednio dostroić system do Waszego pomieszczenia. Są to: trójpozycyjny przełącznik Acoustic Placement, trójpozycyjny przełącznik High Trim oraz kontrola wzmocnienia.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.avantonepro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj