Monitory studyjne Dynaudio LYD 48 z nominacją do TEC Awards!

0

Nominacja do TEC Awards na Namm Show, jest niczym Oscar dla aktora lub Grammy dla artysty. Poznajcie zatem pretendenta do najwyższej nagrody – Dynaudio LYD 48.

Nowa precyzja odsłuchu, to główna cecha o jakiej przekonuje producent, firma Dynaudio. Gwarantując niezrównaną moc i przejrzystość brzmienia, LYD 48 pretendują do najwyższej nagrody na najbliższych targach Namm Show.

LYD 48 to trójdrożny monitor osiągający niebywałą wręcz precyzję dzięki zastosowanemu nowemu tweeterowi z miękką kopułką. Głośnik średnio i niskotonowy zbudowano na bazie opatentowanego przez Dynaudio materiału MSP (polimeru z krzemianem magnezu), natomiast każdy z trzech głośników napędzany jest potężnym, nowoczesnym wzmacniaczem pracującym w klasie D, o ścieżce sygnału 96 kHz/24 bity.

Dzięki zaawansowanemu procesorowi DSP, LYD 48 pozwala na poszerzenie lub zawężenie dołu pasma o 10 Hz, zaś regulacja Position i Sound Balance zapewnia optymalne funkcjonowanie w każdym otoczeniu.
Nie ukrywajmy, Dynaudio LYD 48, to zupełnie nowe, wyjątkowe spojrzenie na rynek monitorów studyjnych. Z niecierpliwością wyczekujemy targów Namm Show i ogłoszenia wyników TEC Awards.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.dynaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here