Deep Purple po raz ostatni w Polsce

154

Rockowa grupa Deep Purple w maju odwiedziła Polskę z pożegnalnymi koncertami. Zespół nie potrafi chyba jednak rozstać się z fanami z naszego kraju, bo już 1 lipca 2018 wrócą, by zagrać na krakowskiej Tauron Arenie.

Jak zapowiada grupa, lipcowy koncert będzie już ostatnim występem w Polsce. W kwietniu tego roku Deep Purple wydali album “inFinite” i z materiałem m. in. z najnowszego wydawnictwa wyruszyli w “The Long Goodbye Tour”. Trasa jednak powoli dobiega końca i pewni jesteśmy, że ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Zespół został uhonorowany miejscem w Rock’n’Roll Hall of Fame, a ich albumy “In Rock”, “Machine Head” i “Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Wśród najważniejszych utworów bandu znajdują się “Smoke on the Water”, “Child In Time” czy “Perfect Strangers”.

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/officialdeeppurple.

Koncert Deep Purple odbędzie się 1 lipca 2018 w krakowskej Tauron Arenie.

Bilety w sprzedaży pojawią się 3 listopada w wariantach:
Stojące kat. 1 (płyta) – 210 / 230 zł
Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 350 / 370 zł
Siedzące kat. 1 – 295 / 315 zł
Siedzące kat. 2 – 250 / 270 zł
Siedzące kat. 3 – 190 / 210 zł

Bilety do kupienia na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl i www.biletin.pl.