Monitory studyjne ADAM Audio S3H w berlińskim oddziale SAE Institute.

0

W Gold Studio, berlińskim oddziale SAE Institute, gdzie znajduje się także 48-kanałowa konsola Neve 88RS, niedawno zainstalowano parę monitorów ADAM Audio S3H. Specjaliści chwalą je m.in. za zrównoważony i szczegółowy dźwięk.

Zanim zaczniemy… Od kilku dni jesteśmy w posiadaniu modelu ADAM Audio S3V! Jak skończymy testy to skrobniemy kilka słów… 😉

Wracając do tematu…

W 1976 w Australii powstał SAE Institute – prywatna placówka edukacyjna dla branży medialnej, oferująca m.in. kursy dla inżynierów dźwięku.

Instytut SAE działa też od 30 lat w Berlinie. Działem inżynierii dźwięku zarządzają Steffen Köhler i Peter Thomas. Nauczają technik nagrywania i edycji w rewelacyjnie wyposażonych studiach cyfrowych, analogowych, postprodukcji czy MIDI. Kluczowym elementem edukacji jest trening słuchowy, bez którego nie można zostać inżynierem dźwięku.

W studiu Gold Studio, gdzie znajduje się też 48-kanałowa konsola Neve 88RS, niedawno zainstalowano parę monitorów pomocniczych ADAM Audio S3H. Inżynierowie chwalą je m.in. za zrównoważony i szczegółowy dźwięk.

Oczywiście Köhler i Thomas nie wybraliby monitorów ADAM Audio, gdyby ich wcześniej nie znali. Pierwszymi monitorami studyjnymi Thomasa były P11A, a z monitorami S3A (już nie są produkowane) obaj pracowali podczas studiów w SAE.

Cały artykuł przeczytacie na stronie: https://www.adam-audio.com/en/news/adam-users/sae-institute-berlin

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl
SAE Institute: https://www.sae.edu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here