Monitory studyjne ADAM Audio A5X z subwooferem Sub7 taniej o 20%!

0

Dobra wiadomość od firmy Audiostacja! Monitory bliskiego pola ADAM Audio A5X cieszą się ogromną i niesłabnącą popularnością. Kupując je do końca czerwca wraz z subwooferem Sub7, dostaniecie je aż 20% taniej!

Monitory studyjne ADAM Audio A5X doskonale radzą sobie w niewielkich studiach domowych i przy stanowiskach komputerowych, wykorzystywane są też jako odsłuchy w studiach profesjonalnych.

Monitory A5X wyposażone są w tweeter X-ART, odpowiadający za krystalicznie czyste przetwarzanie. Dźwięk przenoszą bez koloryzacji dzięki sztywnej membranie głośnika, wykonanej z kompozytu węglowo-szklanego o strukturze plastra miodu. Posiadają też parę dodatkowych złączy RCA, pozwalających regulatorem głośności sterować poziomem sygnału stereo dla całego systemu (rozwiązanie Sterolink).

Idealnym uzupełnieniem monitorów A5X jest aktywny subwoofer Sub7.
Może zagrać w dolnym paśmie aż do częstotliwości 32 Hz (- 3 dB) i zapewnia realistyczną reprodukcję sygnału nawet w najniższych rejestrach basowych. Wyposażony jest w symetryczne (XLR) i niesymetryczne (RCA i cinch) złącza wejściowe i wyjściowe oraz w zestaw manipulatorów, za pomocą których można dopasować brzmienie.

Kupując parę monitorów A5X razem z subwooferem Sub7, zapłacisz o 20% mniej!
Oferta ważna do 30.06.2019 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here