Monitory Kii THREE – nowe podejście do kierunkowości

0

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że monitor odsłuchowy wyposażony jest w dwa, no dobrze, trzy głośniki. Wszystkie emitują dźwięki przed siebie, a od nas zależy jak je ustawimy, by wrażenia z odsłuchu były jak najwierniejsze. Poznajcie Kii THREE – monitory o wielu głośnikach…

Niedawno na rynku pojawiły się monitory o dziwnej konstrukcji. Niewielu wiedziało o co chodzi, gdy ich oczom ukazało się urządzenie, w którym upakowano sześć głośników.
Producent wpadł, wydaje się, na genialny pomysł.

Monitory Kii THREE nie różnią się znacząco wyglądem. Jednak spośród 6 głośników, jedynie 2 emitują dźwięk do przodu. Reszta kierunkuje dźwięk na boki i na tył.
Rozwiązanie takie powoduje zjawisko zerowania amplitudy. Jednak po nałożeniu sygnału z odtwarzacza i voila, emisja dźwięku daje użytkownikowi niczym nie skrępowany i niezakłócony dźwięk.
Monitory Kii THREE wyposażono w 6 procesorów DSP oraz sześć przetworników cyfrowo-analogowych – dla każdego z głośników.

Kii Audio THREE to niewątpliwie rewolucyjne podejście do rynku monitorów odsłuchowych. Z zaciekawieniem będziemy obserwować rozwój zastałego przez lata segmentu tego rodzaju urządzeń.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.kii.audio oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here