Modul Kollektiv w rodzinie twórców ZOOM

0

Modul Kollektiv odniósł sukces jako producent i muzyk zajmujący się różnymi gatunkami muzycznymi. Do nagrywania swoich setów na żywo używa rejestratora cyfrowego ZOOM H6, natomiast materiał wideo powstaje za pomocą podręcznego rejestratora ZOOM Q2n4k.

Pod przyjętym niedawno pseudonimem scenicznym Modul Kollektiv szybko zdobył miano jednego z najlepszych producentów i DJ-ów w muzyce afro oraz głębokim i melodyjnym housie. Udało mu się dotrzeć do pierwszej dziesiątki listy Beatportu z singlem „Organic”, a numer „Exide” zajął pierwsze miejsce wśród setki najlepszych kawałków afrohouse.

Jak wspomnieliśmy w nagłówku, do nagrywania swoich setów na żywo używa rejestratora cyfrowego ZOOM H6, natomiast materiał wideo powstaje za pomocą podręcznego rejestratora ZOOM Q2n4k.

ZOOM H6 to od wielu lat flagowy przenośny rejestrator tego japońskiego producenta, który cieszy się ogromną popularnością.

Mnogość funkcji, łatwość obsługi, wymienne kapsuły mikrofonowe i wysoka jakość wbudowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych stawia to urządzenie w czołówce przenośnych rejestratorów. O możliwościach tego rejestratora i interfejsu audio w jednym, wspominaliśmy w naszych najnowszych publikacjach: https://uptone.pl/tag/zoom-h6.

Więcej szczegółów: https://www.sound-service.eu/produkt/zoom-h6

ZOOM Q2n-4K to najnowszy przenośny audio/video rejestrator, który miał swoją premierę pod koniec ubiegłego roku.

Wyposażony w kamerę rejestrującą w rozdzielczości 4K, a także wbudowany profesjonalny mikrofon X/Y jest jednym z najczęściej wybieranych produktów tego typu na rynku. Pisaliśmy o nim w artykule: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/zoom-q2n-4k-nowy-rejestrator-audio-video-z-rodzielczosscia-4k

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.co.jp
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

A poniżej najnowsza produkcja od Modul Kollektiv!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here