Mobilna klawiatura sterująca MPK Mini Play 3 od Akai Professional

0
akai-mpk-mini-play-mk3_uptone

Najnowsza klawiatura sterująca MPK Mini Play mk3 od Akai Professional jest już dostępna! Na pokładzie oprogramowanie DAW MPC Beats, jeszcze większy wbudowany głośnik, osiem prawdziwych padów perkusyjnych znanych z serii MPC i zasilanie bateryjne.

Akai Professional MPK Mini Play mk3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej i zarazem mobilnej klawiatury sterującej, której zalety docenią zarówno początkujący, dzięki oprogramowaniu edukacyjnemu Melodics, jak i profesjonaliści.

Graj w dowolnym miejscu

Muzyczna inspiracja może natchnąć Cię wszędzie, a MPK mini Play mk3 jest idealnym przenośnym towarzyszem do uchwycenia tych melodii i harmonii w każdym momencie. Dzięki możliwości zasilania bateryjnego przez ponad 14 godzin, użytkownicy MPK mini Play mk3 nie muszą się martwić o zasilacze, ładowarki czy kable, gdy nadchodzi czas na odtwarzanie muzyki.

akai-mpk-mini-play-mk3_front

Ulepszony wbudowany głośnik zapewnia większą moc wyjściową i lepszą reakcję na niskie tony, co sprawia, że jammowanie i granie staje się jeszcze przyjemniejsze. Z udoskonalonymi wrażeniami słuchowymi, użytkownicy mogą zanurzyć się w 128 wbudowanych instrumentów i zestawów perkusyjnych, w tym akustycznych i elektrycznych fortepianów, syntezatorów i padów oraz wielu innych. Kiedy użycie głośnika nie jest możliwe, MPK mini Play mk3 posiada również wyjście słuchawkowe 1/8 cala, które pozwala na ciche ćwiczenie lub pisanie piosenek bez przeszkadzania innym.

akai-mpk-mini-play-mk3-back

Profesjonalna wydajność

Sercem MPK mini Play mk3 jest nowa klawiatura Gen 2 zapewniająca dynamiczną grę i precyzyjną reakcję na prędkość. Chociaż zachowuje swoją smukłą, kompaktową konstrukcję, klawiatura MPK mini Play mk3 jest bardziej grywalna, wygodna i gotowa na wiele godzin gry.
8 padów perkusyjnych zostało zaktualizowanych do prawdziwych, czułych na prędkość padów MPC, oferujących optymalne wyczucie i reakcję. Dzięki zgodności z wymogami i funkcji plug-and-play MPK mini Play może służyć jako potężny kontroler MIDI i natychmiast łączy się z ulubionym programem DAW w celu natychmiastowego wykonania zadań związanych z produkcją muzyki. 4 przypisywalne pokrętła enkoderów zapewniają wszechstronną kontrolę parametrów MIDI, takich jak panoramowanie lub automatyzacja, w celu uzyskania superprecyzyjnej edycji. Dzięki solidnej konstrukcji i budowie klawiatura MPK mini Play jest gotowa do bezpiecznych podróży wraz z dowolnym ulubionym sprzętem do produkcji muzyki, w plecaku lub w torbie.

Nieograniczona kreatywność dzięki oprogramowaniu DAW MPC Beats — efekty i instrumenty w zestawie

akai-mpc-beats

W pakiecie z MPK mini Play mk3 dostarczane jest MPC Beats – potężne komputerowe oprogramowanie DAW do tworzenia i nagrywania muzyki na komputery Mac i PC, oparte na kultowym sprzęcie MPC. Dzięki pełnej gamie wtyczek do instrumentów muzycznych, wtyczek efektowych oraz sampli audio i perkusyjnych, MPC Beats to najlepszy sposób na szybkie rozpoczęcie tworzenia świetnie brzmiącej muzyki. Oprócz MPC Beats Desktop Software DAW, MPK mini Play mk3 zawiera również wiele światowej klasy wtyczek instrumentów pochodzących od wielokrotnie nagradzanej firmy zajmującej się projektowaniem dźwięku AIR Music Technology. Dostępne są zarówno jako AU i VST z Hybrid 3 – potężny polifoniczny syntezator analogowy, Mini Grand — akustyczny instrument fortepianowy i Velvet – klasyczny instrument do pianina elektrycznego.

Dołączone oprogramowanie edukacyjne

melodics-ipad

MPK mini Play mk3 zawiera pakiet edukacyjny Melodics. Dostępny zarówno jako aplikacja na komputery stacjonarne, jak i na iPada, Melodics oferuje instrukcje dotyczące klawiatury MIDI, kontrolerów padów i bębnów elektronicznych. Oferuje dostosowane do potrzeb lekcje międzygatunkowe i informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, zaprojektowane po to, by pomóc udoskonalić niezbędne umiejętności tworzenia muzyki. Darmowy pakiet Melodics zawiera 60 lekcji na początek, a dzięki obsłudze plug-and-play nie jest wymagana żadna rozbudowana konfiguracja.

Główne cechy MPK mini Play mk 3

 • 2-oktawowa mini-klawiatura
 • Zasilanie bateryjne
 • Ponad 100 wbudowanych brzmień bębnów i instrumentów
 • Nowy, większy wbudowany głośnik o zwiększonej głośności i niskiej odpowiedzi częstotliwościowej
 • Dynamiczna, 25-klawiszowa klawiatura premium Gen 2
 • Osiem prawdziwych padów perkusyjnych MPC
 • Cztery przypisywalne pokrętła do sterowania parametrami MIDI
 • Przypisywalny joystick
 • Wyświetlacz OLED do wizualnych informacji zwrotnych
 • Wyjście słuchawkowe 1/8 cala
 • Port USB dla funkcji kontrolera MIDI zgodnego z wymogami klasy
 • Sugerowana cena:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj