Mikrofony modelujące Universal Audio Sphere do 25% taniej!

185
ua_sphere_lx

Wyobraź sobie 20 lub 38 kultowych mikrofonów w jednej pojemnościowej konstrukcji! To możliwe? Oczywiście! A wszystko dzięki zaawansowanym mikrofonom modelującym Sphere LX i DLX od Universal Audio, które do końca maja kosztują do 25% taniej!

W styczniu tego roku, na rynku zadebiutowały dwa nowe mikrofony modelujące Sphere LX i Sphere DLX od Universal Audio. Z pewnością części z Was nazwa serii mikrofonów wydaje się znajoma. I słusznie. W 2021 roku firma Universal Audio oficjalnie przejęła firmę Townsend Labs, stojącą za znakomitym systemem mikrofonowym Sphere L22. O więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ.

Nowe mikrofony modelujące Universal Audio Sphere: DLX i LX

Teraz w najświeższej promocji przygotowanej przez firmę Audiostacja, która jest dystrybutorem marki UA w Polsce, nowe mikrofony dostępne są obniżonych cenach do końca maja 2023. Cena Sphere LX spadła aż o 25% i wynosi 3999 zł, zaś Sphere DLX kosztuje 6399 zł, czyli 20% mniej!

Przypomnijmy, że oba modele zawierają emulacje legendarnych mikrofonów studyjnych – najbardziej pożądanych mikrofonów wstęgowych, pojemnościowych i dynamicznych, jakie kiedykolwiek powstały. Sphere DLX oferuje 38 emulacji, natomiast LX oferuje ich 20.

ua_sphere_dlx

Mikrofony pozwalają na zmianę typu mikrofonu, kierunkowość i pozostałe parametry nawet już po nagraniu z dowolnym interfejsem i w dowolnym programie DAW – ale nagrywając z interfejsem Apollo możesz korzystać z ich unikalnych cech w czasie rzeczywistym. Wyposażone są także w tryb Dual do łączenia brzmienia dwóch mikrofonów mono, dzięki czemu można uzyskać kombinacje mikrofonów o różnym brzmieniu np. na werblach i kolumnach gitarowych. Ponadto dzięki technologii IsoSphere pozwalają zredukować wpływ akustyki pomieszczenia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl