Mikrofon pojemnościowy CKMOVA SUM3 z kolejnym testem!

1
CKMOVA-SUM3

CKMOVA SUM3 to kompaktowy mikrofon USB przeznaczony do współpracy z komputerami PC, Mac oraz urządzeniami mobilnymi Mac OSX lub Android wyposażonymi w złącza USB-C. Właśnie trafił w ręce Maćka Polańskiego z kanału musoneo. Zapraszamy do jego recenzji.

Również my mieliśmy okazję przetestować CKMOVA SUM3, a naszą recenzję przeczytacie i obejrzycie TUTAJ.

CK-MOVA-SUM3_uptone

Przypomnijmy, że jest to konstrukcja pojemnościowa o charakterystyce kardioidalnej przeznaczony do współpracy z komputerami PC lub Mac wyposażonymi w złącza USB-A lub USB-C oraz urządzeniami mobilnymi Mac OSX lub Android wyposażonymi w złącza USB-C. W zestawie znajdziemy dwa kable z końcówkami w obu formatach.

Mikrofon jednocześnie spełnia funkcję interfejsu audio, zatem żadne dodatkowe urządzenie nie jest potrzebne do rejestracji dźwięku. Wystarczy podłączyd do komputera lub smartfona i gotowe!

CKMOVA-SUM3
Mikrofon pojemnościowy USB – CKMOVA SUM3

Możliwy jest także odsłuch odtwarzanego i rejestrowanego dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanego wyjścia słuchawkowego z regulacją wzmocnienia. Parametry próbkowania to 48kHz przy 16-bitowej rozdzielczości. Deklarowany odstęp od szumów wynosi 75 dB. Pasmo przenoszenia mikrofonu zawiera się w przedziale od 50 Hz do 20 kHz. Urządzenie zamknięto w solidnej metalowej obudowie i waży niespełna 0,5 kg. Mikrofon jest przeznaczony do ustawienia na biurku przed ekranem komputera do rejestracji podcastów lub streamingu akcji z wybranej gry komputerowej, ale można także umieścić go na statywie. Na przedzie obudowy umieszone regulację poziomu wzmocnienia toru mikrofonowego oraz przycisk wyciszania.

Tyle z teorii. Zapraszamy do recenzji wykonanej przez Maćka Polańskiego:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj