Międzynarodowe targi SUPERBOOTH 20

0

Targi SUPERBOOTH20, to świetna okazja by poznać najnowszą ofertę instrumentów elektronicznych, syntezatorów efektów czy też automatów perkusyjnych. Na targach nie zabraknie również najświeższych rozwiązań z dziedziny softu muzycznego. Impreza odbędzie się w Berlinie w dniach 23-25 kwietnia!

Podczas SUPERBOOTH20 swoje produkty pokaże blisko 200 wystawców  prezentujących nie tylko elektroniczne instrumenty muzyczne, ale i efekty brzmieniowe, maszyny perkusyjne, syntezatory i wiele innych.
Co ważne, podczas targów monopolu nie będą mieli jedynie najwięksi gracze na rynku, ale także małe manufaktury, które najczęściej mają najwięcej do powiedzenia w temacie innowacji.

Nie zabraknie również koncertów, które odbywać się będą na czterech scenach. Tu warto wspomnieć o specjalnej atrakcji przygotowanej na scenie umiejscowionej na wodzie. Otóż wyposażono ją w system dźwięku 3D firmy NewAudioTechnology. Możliwości tego systemu usłyszymy m.in. podczas występu Caroliny Eyck.
Pierwszego dnia targów z eksperymentalnym setem wystąpią Headless Horseman oraz EBM Nitzer Ebb., a na koniec targów legenda techno – Surgeon.

Na targach nie zabraknie również programów edukacyjnych. Tu organizatorzy, podobnie jak podczas poprzednich edycji targów, zachęcą młodzież do zainteresowania się muzyką elektroniczną, zagadnień związanych z produkcją dźwięku itp. Twarzą form edukacyjnych w tym roku będzie Miller-Zillmer Foundation.
Inną atrakcją będzie Modular Synthesizer Ensemble, czyli projekt za który odpowiada Gammon. Będą to zarówno warsztaty poświęcone syntezatorom modularnym jak i codzienne wspólne występy. Warsztaty poprowadzą Leaf Audio oraz Selbstgebaute Musik. Organizatorzy nawiązali także współpracę z Filharmonia nad Łabą – Elbphilharmonie, której owocem będą warsztaty Creative Sound Safari.

Oczywiście będziemy mogli skorzystać również z rejsów promowych kursujących między centrum FEZ, a dzielnicą Berlin Mitte. Wieczorne rejsy po Szprewie urozmaicać będą koncerty i występy DJ’ów. Aby zapewnić sobie te atrakcje najlepiej wcześniej zakupić bilety online. Wieczorne rejsy będą kończyły się w okolicach mostu Jannowitzbrücke, skąd będzie można udać się piechotą na oficjalne imprezy w klubach OHM, Melancholie 2 czy C-Base.

Organizatorzy SUPERBOOTH20 zadbali również o wszystkich tych, którzy będą chcieli nabyć koszulki i inne gadżety związane z targami. W tym celu odwiedźcie sklep internetowy i zapoznajcie się z ofertą!

Więcej na stronie: https://www.superbooth.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj