MIDI FIGHTER TWISTER: ogromne możliwości niewielkiego kontrolera!

0

MIDI FIGHTER TWISTER od DjTechTools to urządzenie stworzone przez DJ-ów oraz producentów muzycznych i dedykowany dokładnie tej samej grupie. Muzyczne towarzystwo pasjonatów z USA stworzyło kontroler MIDI, który miał ułatwić im pracę i granie z praktycznie każdym programem DAW.

MIDI FIGHTER TWISTER to także odpowiedź na coraz większe potrzeby profesjonalnych twórców. W konsekwencji udało się stworzyć niezwykle wszechstronny kontroler MIDI, który zaskakuje swoimi możliwościami, a do tego w żaden sposób nie ogranicza Waszych potrzeb i wyobraźni. Wręcz przeciwnie. Pozwala stworzyć i dopasować urządzenie dokładnie tak jak w danej sytuacji tego potrzebujecie.

Jak to możliwe? Oczywiście dzięki swojej prostocie!

Na początek zapraszamy Was do prezentacji video, w któryj Maciej Polański, bardzo konkretnie i obrazowo opisuje możliwości i zastosowanie tego przełomowego kontrolera:

Wyposażony w 4 banki po 16 w pełni programowalnych encoderów (potencjometrów) wysokiej rozdzielczości typy endlesss i do tego programowalnych za pomocą ich wciśnięcia, daje olbrzymią paletę możliwości i komfortu sterowania najróżniejszymi parametrami i dźwiękami w zależności od programu czy instrumentu, którym będzie sterował. Do tego wielokorowe podświetlenie LED, które jeszcze bardziej ułatwia panowanie nad jego funkcjami i ustawieniami.

Ten kompaktowy kontroler zasilany jest z portu USB więc podłączysz go praktycznie do wszystkiego! Dostępny w dwóch kolorach, białym i czarnym, a dodatkowo można go spersonalizować za pomocą kolorowych nakładek.

Jakość! Producent stworzył kontroler nie tylko użyteczny ale także solidny i niezawodny!

Jak zapewnia producent, każdy kontroler Midi Fighter jest wyposażony w najszybciej reagujące i najtrwalsze przyciski na świecie. Autentyczne przyciski Sanwa produkowane w Japonii były testowane przez lata w najbardziej wymagających zastosowaniach, m.in. w automatach do gier. Rezultatem jest niezawodny i lekki jak piórko przycisk, na który możesz liczyć podczas każdego swojego występu. Producent nie poczynił żadnych oszczędności ani kompromisów kosztem niezawodności.

Cena! Na pozór może wydawać się wcale niemała. Ale to nie prawda! Kontrolerów MIDI jest pełno. Ale takiego jeszcze nie było! Jeśli więc dokładnie przeanalizujesz jakie możliwości oferuje oraz jakość jego wykonania, przekonasz się, że kwota 1.189 zł będzie bardzo dobrą inwestycją, która szybko zwróci się podczas pracy.

Jak wygląda praca na konkretnych programach DAW i jego konfiguracja? Poniżej kilka świeżych materiałów video!

Współpraca kontrolera z Ableton Live:

Współpraca kontrolera z programem Reason:

Programowanie perkusji, czyli współpraca z ABLETON LIVE DRUM RACK:

Więcej szczegółów:
Producent: https://djtechtools.pl / https://www.midifighter.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here