MicroLab – poznajcie nową klawiaturę MIDI od Arturia

0

Nagła wena w drodze, kilka nutek do powtórzenia przed koncertem, a może brak miejsca na pełną klawiaturę w studio? Poznajcie Arturia MicroLab – niewielkich gabarytów klawiaturę MIDI, która może Was bardzo zaskoczyć.

Patrząc na Arturia MicroLab można by pomyśleć – ot mini klawiaturka dla dzieci. Kolorowa, urocza… nie dajcie się jednak zwieść. Ta z pozoru dziecięca zabawka jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybko nagrać kilka nutek, zapisać muzyczną myśl w komputerze itd.

Arturia MicroLab to 25-klawiszowa dynamiczna i ekspresyjna klawiatura działająca w trybie plug-and-play. Urządzenia można używać we współpracy z dołączonym oprogramowaniem, z ulubionym programem DAW czy np. syntezatorem nie posiadającym własnej klawiatury.

Tworząc instrument, producenci mocno skupili się na jego mobilności – wokół obudowy zamocowano kolorową gumową osłonę, która zapobiega uszkodzeniom i otarciom podczas przenoszenia, a ukryty w specjalnym zagłębieniu kabel można całkowicie zdemontować i wykorzystać np. do pracy z innym sprzętem. Więcej na temat budowy i działania Arturia MicroLab dowiecie się z filmów załączonych poniżej:

Więcej szczegółów:
Producent – www.arturia.com
Dystrybutor – www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj