Mała-duża konsola SSL ORIGIN 16

0
SSL ORIGIN 16

ORIGIN 16 to najnowsza konsola mikserska firmy Solid State Logic, będąca kompaktową i przystępniejszą cenowo wersją ORIGIN 32, wykorzystującą tę samą architekturę i najwyższej klasy komponenty.

Brytyjska firma Solid State Logic, będąca od lat wiodącym producentem konsol mikserskich i innego profesjonalnego sprzętu (a ostatnio również oprogramowania) audio, wprowadza właśnie na rynek pomniejszoną, 16-kanałową wersję swojej popularnej konsoli ORIGIN 32, aby studia dysponujące mniejszą przestrzenią – i mniejszym budżetem – mogły również cieszyć się dobrodziejstwami nagrywania i miksowania na wysokiej klasy analogowym stole.

SSL ORIGIN 16 oferuje 16 wejść mikrofonowo-liniowych z preampami PureDrive, sekcją EQ znaną z konsol serii E, a także sekcją monitorową będącą integralną częścią każdego z kanałów wejściowych (tzw. konstrukcja „in-line“). Oprócz tego na stole znajdziemy 8 stereofonicznych busów, a na szynie sumującej oczywiście stereofoniczny SSL Bus Compressor z serii G. Podczas sumowania SSL ORIGIN 16 daje łącznie 56 kanałów audio.

SSL-ORIGIN-16

Ponadto w ORIGIN 16 – tak samo jak w ORIGIN 32 – przewidziano przestrzeń do zamontowania dodatkowych modułów, takich jak zewnętrzne procesory w obudowie rack, czy chociażby sterownik SSL UF8 (widoczny na niektórych zdjęciach produktowych ORIGIN 16) do kontroli oprogramowania DAW prosto ze stołu.

SSL-ORIGIN-16

SSL ORIGIN 16 może być używany zarówno w fazie rejestracji, miksu, jak i analogowego sumowania materiału audio i polecany jest studiom nagraniowym, projektowym i produkcyjnym, a także placówkom edukacyjnym, kulturalnym i multimedialnym.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.solidstatelogic.com
Dystrybutor: https://audiotechcommercial.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj