M-Audio M3-8 Black – już w Polsce!

0

Kiedy słyszymy taką nowinkę, nie możemy się oprzeć by Was o niej nie poinformować. I mimo tego, iż jeszcze nie mieliśmy okazji ani ich przetestować, ani nawet dotknąć, to wiemy o nich już co nieco.

M-Audio M3-8 Black to profesjonalne monitory studyjne o zadziwiających parametrach. Nie napiszę tu, że są innowacyjne. Nie napiszę również, że są dizajnerskie. Po pierwsze pewnie macie już dość tych przymiotników, a po drugie wcale nie trzeba ich tak przedstawiać.
Monitory M-Audio po prostu są dobre! A to wystarczy, by w przyszłości im się bliżej przyjrzeć.

Obudowa M3-8 Black, jest w każdym calu spójna. Nie ma mowy o trzeszczeniu i wydawaniu nieporządanych dźwięków. Całkowicie czarna skrzynia monitorów prezentuje się nad wyraz dobrze, bez niepotrzebnych wodotrysków, kompletnie zbytecznych w profesjonalnym studio nagraniowym.
M-Audio wyposażyło swoje monitory w trzy wewnętrzne wzmacniacze napędzające trzy osobne głośniki. Jak pisze polski dytrybutor, każdy wzmacniacz, a zatem każdy głośnik odpowiedzialny jest jedynie za tę częstotliwość, w którym jest najbardziej precyzyjny. Oznacza to, że jakość wydawanego brzmienia powinna być super czysta i nie skażona żadnymi pohukiwaniami czy też syczeniami przesterowanych, lub przeforsowanych głośników.
Naszym zdaniem, zapowiada się wyśmienicie!

Dużo więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.m-audio.com i oczywiście na stronie polskiego dystrybutora, który pochwalić się może szerokim opisem nowych, świetnie zapowiadających się monitorów M3-8 Black www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here