Geniusz leży w prostocie – poznajcie Humiditrak™ Crisis Averted

0

Jeśli myślicie, że to co widzicie na zdjęciu jest banalnym, nikomu niepotrzebnym gadżetem, to jesteście w ogromnym błędzie. Chroniąc swój instrument, zapewnicie mu długą, bezproblemową kondycję.

Prawdę mówiąc nie wiem, czy ktoś wcześniej wpadł na ten naprawdę genialny pomysł. Banalny, ale cholernie potrzebny. Bo jak inaczej nazwać produkt, monitorujący “stan zdrowia” naszego instrumentu – gitary, skrzypiec, wiolonczeli czy kontrabasu?
Wszystkie te instrumenty, ale nie tylko one, potrzebują naprawdę właściwych warunków klimatycznych by służyły nam długo i bezawaryjnie. Dzięki zachowaniu higieny instrumentalnej, będą brzmiały dobrze przez długi czas.

Humiditrak™ Crisis Averted jest małą elektroniczną kostką, którą wystarczy włożyć do futerału. Jest urządzeniem monitorującym wilgotność, temperaturę, ale i przyspieszenie grawitacyjne, wyrażane stałą grawitacyjną G.
Oznacza to, że podczas przewozu instrumentu w bagażniku samochodu, czy w kontenerze autobusowym, gdy instrument dozna wstrząsu spowodowanego nagłym przesunięciem, czy co gorsza, upadkiem, czujnik poinformuje nas o tym.

Wiadomość o niepokojącej zmianie temperatury, wilgotności czy upadku, Humiditrak™ Crisis Averted dokona za pomocą bezprzewodowej łączności Bluetooth.
Po zakupie urządzenia, wystarczy pobrać aplikację producenta na swój telefon i sparować sensor z oprogramowaniem. Na ekranie pojawią się najważniejsze informacje, poziom parametru ale i czas nagłego pogorszenia warunków, łącznie z dokładną godziną.
Jak dla mnie, Humiditrak™ Crisis Averted to naprawdę przede wszystkim potrzebna rzecz, która nie powinna występować pod przymiotem gadżetu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.planetwaves.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here