Kurzweil KS-50A: poznaj nowe aktywne monitory studyjne!

0

Kurzweil, znany przede wszystkim z cyfrowych instrumentów klawiszowych posiada w swojej ofercie także niewielkie monitory studyjne KS-40A. Dziś do niego dołącza młodszy ale większy brat KS-50A!

Jak wskazuje symbol w nazwie, dwudrożne monitory studyjne KS-50A posiadają 5-calowy woofer wykonany z kewlaru oraz 1-calowy tweeter z jedwabną kapsułką. Głośniki/przetworniki napędzane są oddzielnymi wzmacniaczami o mocy 30W każdy, co daje nam w sumie 60W mocy. Pasmo przenoszenia wynosi 50 Hz – 20 kHz, a maksymalny poziom SPL ok. 88 dB.

Otwór bass-reflex umieszczono na tylnym panelu, gdzie znajdziemy także gniazdo wejściowe typu combo [XLR/jack], potencjometr głośności, włącznik zasilania oraz przełącznik Standby/On. Na froncie zamontowano dodatkowo wskaźnik LED, który informuje niebieskim światłem o ich działaniu.

Jeden monitor, jak podaje producent, waży 4.5 kg, a jego rozmiary to: 25 cm (wysokość), 17,6 cm (szerokość) oraz 20 cm (głębokość)

Ceny oraz okresu dostępności jeszcze nie znamy ale sugerując się ceną modelu KS-40A oscylującego w granicach 380 zł, można się spodziewać ceny w okolicach 500 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: http://kurzweil.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here