Kontroler Denon DJ MCX8000

2

Możliwości jakie daje MCX8000 są niemalże nieograniczone. Propozycja Denon DJ, to zaawansowane i w pełni samodzielne narzędzi pracy.

MCX8000 to zaawansowane narzędzie DJ-skie, zbudowane poniekąd na bazie swojego poprzednika spod znaku Numark. Urządzenie o nazwie NV było tym, z którego Denon czerpał pełnymi garściami. Warto również wyjaśnić, iż Numark to siostrzana firma wchodząca w skład grupy inMusic, do której należy również Denon.

Różnic pomiędzy pierwowzorem, a MCX8000 jest sporo. Jednak główną cechą odróżniającą te dwa urządzenia, jest możliwość działania w trybie standalone (Denon MCX8000).
Denon wyposażony został w dwa złącza USB, dzięki której mamy możliwość podłączenia pamięci przenośnej z zawartymi na niej plikami muzycznymi. Denon posiada również wbudowany efektor. Na tylnym panelu MCX8000 znajdziemy:

  • dwie pary wyjść XLR
  • jedną parę wyjść RCA
  • cztery pary wejść RCA
  • dwa wejścia mikrofonowe
  • dwa złącza USB
  • złącze ethernet umożliwiające kontrolowanie kompatybilnego oświetlenia i sprzętu wideo.

Mimo iż Denon MCX8000 swoją premierę miał na początku 2016 roku, to nadal pozostaje jedną z ciekawszych propozycji z segmentu profesjonalnych narzędzi DJ-skich.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.denondj.com oraz na stronie polskiego dystrybutora denondj.com.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jak na razie nieograniczony jest tylko problem posiadaczy tego kontrolera. Wystarczy poczytać fora. Jeden Denon wrócił do serwisu – po wymianie na nowy problem niestety pozostał – wiesza się podczas odtwarzania zarówno z Serato jak i Engine. Baza super – oprogramowanie do d…y.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj