iCon Platform M – kontrola DAW na wyciągnięcie ręki

0

Praca w studio to ciągłe poszukiwanie ergonomii. Ergonomia zaś, to skrócony czas i efektywność pracy nad muzyką. Sprawdźcie możliwości iCon Platform M.

Dzięki iCon Platform M zyskasz kontrolę nad głównymi parametrami swojego oprogramowania. W pełni zoptymalizowana konstrukcja panelu roboczego Platform M skutecznie ułatwia pracę i ogranicza wciąż poszerzający się obszar roboczy.
iCon Platform M działa dzięki zastosowaniu łączności USB 2.0, jednak nieskomplikowane zadania przesyłu informacji do DAW nie wymagają w tym przypadku super szybkich komunikacji lub zastosowania standardu USB 3.0.

Pełna kontrola dotykiem pozwala miksować i kontrolować wszelkie dostępne parametry. Warto również zwrócić uwagę na zmechanizowane suwaki. Zastosowane w nich silniki działają płynnie i bezszelestnie. Zatem po załadowaniu pliku do DAW, narzędzie iCon Platform M dostosuje się do poprzednich ustawień zapisanych w pliku.

iCon Platform M świetnie sprawdzi się w takich środowiskach jak Cubase, Nuendo, Ableton Live, ProTools, Logic, Reason, Studio One, Bitwig, Samplitude oraz Reaper.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.iconproaudio.com

Poniżej film prezentujący możliwości iCon Platform M

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here