Kto z nas nie lubi konkursów? Łatwa kasa, albo łatwo zdobyty sprzęt. Wystarczy odrobina zaangażowania, nutka szczęścia i… Sprzęt wysokiej klasy w naszych rączkach!

O konkursie informuje jeden z największych dystrybutorów sprzętu muzycznego w Polsce, firma www.audiostacja.pl. Będąc jednocześnie przedstawicielem giganta z Baton Rouge, oferuje nie tylko świetne oprogramowanie, ale i…?

Aby wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz w bezpłatnych warsztatach organizowanych w dniu 25.03.2017 w Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie, wystarczy że stworzysz projekt muzyczny w programie Studio One 3 i prześlesz go do dnia 19.03.2017 na adres: [email protected]pl.

Podczas warsztatów, które odbędą się dnia 25.03.2017 (sobota) w siedzibie Akademii Realizacji Dźwięku przy ul. Kijowskiej 3 w Warszawie, nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie cennych nagród: 
– stypendium ufundowanego przez Akademię Realizacji Dźwięku, 
– pary monitorów Eris E44 lub interfejsu audio PreSonus Studio 192 Mobile – o których już pisaliśmy na łamach naszego portalu
– wyróżnień w postaci 2 par słuchawek PreSonus HD7. 

Na warsztatach zapoznasz się z korzyściami integracji sprzętu i oprogramowania w budowie efektywnego ekosystemu dźwiękowego. 
Gościem specjalnym będzie Lee Boylan, specjalista firmy PreSonus.

To jak? Do dzieła drodzy muzycy!
Więcej informacji o sprzęcie PreSonus znajdziecie na stronie producenta www.presonus.com, ale i na stronie przedstawiciela marki, pod adresem www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here