KONKURS! Do wygranie kontroler Seaboard Block oraz wirtualny syntezator Cypher2.

0

Firma ROLI, producent niezwykłych kontrolerów Seaboard wraz z producentem oprogramowania FXpansion ogłosili konkurs, w którym do wygrania świetny zestaw do produkcji muzyki – Seaboard Block oraz oprogramowanie Cypher2!

Zasada bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę konkursu, wypełnić wszystkie pola i gotowe! Potem zostaje wam czekać na losowanie nagród, a to odbędzie się już wkrótce!.

Rejestracja w konkursie kończy się 25 października 2018 o godzinie 18:00, więc czasu zostało nie wiele. Zapraszamy do zabawy! Wartość nagrody to prawie 2.000 PLN!

Link do strony konkursu:
https://roli.com/competition

Połączenie niezwykłego kontrolera Seaboard Block oraz software’owego syntezatora Cypher2 pozwoli wam wejść w świat niezwykłych brzmień i możliwości jego modulowania.

Roli Seaboard Block to wydajna i przenośna klawiatura nowej generacji, która pozwoli Ci wydobyć maksimum ekspresji z dźwięku. Wszystko za sprawą niezwykłej klawiaturze w technologii 5D, w której każdy dotyk i gest ma znaczenia. Więcej o tym instrumencie pisaliśmy w artykule: ROLI Blocks – grające klocki i kontrolery!

FXpansion Cypher2 to nowy wirtualny syntezator w formie 64-bitowej wtyczki VST/AAX/AU. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię modelowania, oraz posiada masą nowych rozwiązań, które zwiększają możliwości tej aplikacji. Cypher2 został zaprojektowany z myślą o współpracy zarówno ze standardowymi kontrolerami MIDI jak również z urządzeniami wykorzystujących technologię MDE (MIDI Polyphonic Expression), czyli właśnie instrumenty marki ROLI, do której od dwóch lat należy FXpansion. Z tego też powodu wśród 1300 presetów znajduje się pięćset programów 5D. Więcej o tym wirtualnym syntezatorze przeczytacie TUTAJ: https://www.fxpansion.com/cypher2

Więcej szczegółów:
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj