[KONKURS] Built To Trust 2017 – wygraj limitowaną edycję monitorów Genelec 8030C

0

Trust, czyli w języku polskim “zaufanie”, to coś, na czym firmie Genelec zależy od zawsze. I właśnie to tytułowe zaufanie jest tematem konkursu, w którym do wygrania jest para limitowanych monitorów studyjnych Genelec 8030C.

Konkurs na szczęście nie należy do zbyt trudnych. Do wykonania macie dwa zadania:
1. Nakręcić krótkie wideo (max 30 sekund) pokazujące wasze studio i sprzęty (jeśli nie macie studio, możecie też zaprezentować swoją domową instalację audio) i opowiadacie o tym, do czego używacie sprzętu Genelec i w jaki sposób zdobył on wasze zaufanie.
2. Aby wziąć udział w konkursie musicie:

  • a) Wrzucić wasze nagranie na kanał FB Genelec (https://www.facebook.com/Genelec/) Film musi zawierać hashtagi: #BuiltToTrust2017 #Genelec,
    LUB
  • b) Wrzucić nagranie na Instagram, Twitter lub YouTube z tagami:   #BuiltToTrust2017 #Genelec

Konkurs trwa od 20 Listopada do 20 grudnia 2017 roku, a każdy z uczestników może zgłosić się do niego tylko raz.
Nagrodą główną w konkursie są aktywne monitory studyjne Genelec 8030C o zakresie częstotliwości 47 Hz – 25 kHz. Organizator przewidział też nagrody pocieszenia dla 6 wyróżnionych uczestników, a będą nimi bliżej nie określone produkty/gadżety Genelec.

Więcej o konkursie znajdziecie na www.genelec.com/builttotrust2017.

Inne produkty Genelec znajdziecie na stronie producenta, www.genelec.com oraz na stronie polskiego dystrybutora, www.konsbud-audio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here