John P*NUT Harrison i monitory ADAM Audio S3H

0

Monitory ADAM Audio S3H to uznane od pewnego czasu narzędzie pracy najwybitniejszych producentów współczesnych lat. Jednym z nich jest John Harrison znany jako P*NUT – współtwórca takich hitów jak “White Flag” z repertuaru Dido, czy “He Can Only Hold Her” Amy Winehouse z albumy Back to Black. Dziś ekskluzywna rozmowa zarówno o twórczości Johna jak i jego monitorach S3H.

Cóż, monitory S3H każdy kto śledzi nasz portal, doskonale zna. Chociażby dzięki testowi, który dla Was zrobiliśmy – Aktywne monitory studyjne ADAM AUDIO S3H przetestowane!
Dziś jednak poznajmy sylwetkę Johna Harrisona, znanego jako P*NUT.

Podczas rozmowy jaką nagrano wiosną tego roku w berlińskim studio, John opowiedział troszkę o sobie i oczywiście o monitorach S3H.

Jak się okazuje, P*NUT jest samoukiem, basistą, który sam rozwijał swoje umiejętności produkcyjne.
Już w wieku 16 lat rozpoczął pracę w studiach nagrań zlokalizowanych początkowo wokół Londynu, a później w jego centrum. Współpracował m.in ze znakomitym Lee Scratch Perry’m, producentem grupy Johnny’ego Osbourne’a.
Jako młody producent, Harrison współpracował również z Cheeky Records i Rollo Armstrongiem współtworząc hit “White Flag” z repertuaru Dido (właściwie Dido Florian Cloud de Bounevialle Armstrong).
W późniejszym okresie, John podpisał również kontrakt artystyczny z Sony BMG, wydając swój debiutancki album zatytułowany „Sweet As”.
P*NUT ma na swoim koncie również produkcję hitu zespołu Faithless „Mass Destruction”.

Zapewne najważniejszym momentem w karierze Johna, była współpraca z Amy Winehouse przy utworze „He Can Only Hold Her” z albumu „Back to Black”, nagrodzonym statuetką Grammy i sprzedanym w ponad 35 milionach egzemplarzy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here