Od lat prowadzone rankingi mijającego roku, skupiają szereg innowacji z każdego z muzycznych działów. Od zaledwie kilku lat, platforma iOS bierze czynny udział w corocznych rankingach. Jednak w okresie 2016/2017, może objąć tron we wszystkich redakcjach i portalach muzycznych na świecie, i tym samym uplasować się na szczytach muzycznych rankingów innowacji technologicznych.

connect_Audio_uptoneX

Zapewne przeciwnicy nadgryzionych jabłek, lub ci, którzy organicznie przywiązani są do platformy Microsoftu zaczną parskać śmiechem, że jakaś tam redakcja skupia w ogóle swoją uwagę na mobilnych aplikacjach muzycznych. Jednak nadszedł czas, by spojrzeć prawdzie w oczy. Platforma iOS zyskała pełnoprawny udział w tworzeniu i prezentowaniu sztuki muzycznej. Aplikacje wykorzystujące standard Audio Units, potrafią aktualnie niemniej, aniżeli olbrzymie kombajny dedykowane komputerom klasy PC.
Oczywistym jest, że aplikacje te ograniczają się do pewnych wyspecjalizowanych funkcji, jednak te wyselekcjonowane funkcjonalności mają jedną niezaprzeczalną zaletę – po prostu działają – i to działają bardzo dobrze.


Więc, jeśli posiadamy iPad’a – w zasadzie obojętnie o którym modelu mówimy – możemy z ogromnym powodzeniem użyć go jako mobilnej konsoli mixerskiej. Możemy za jego (iPad) pośrednictwem ładować wirtualne instrumenty, modyfikować ścieżki itd.
To samo oczywiście tyczy się iPhona. Urządzenie to – będące, bądź co bądź telefonem – może wykonać w zasadzie tę samą pracę co jego dużo większy odpowiednik.

Wykorzystanie standardu Audio Units i przygotowanie platformy iOS pod tenże standard, było jak sądzę, jednym z najtrafniejszych pomysłów firmy Apple ostatnich lat.
I nawet jeśli boli nas kreowanie przez firmę nowych standardów złącz, gniazd i funkcjonalności komputerów tudzież urządzeń mobilnych, nie da się zaprzeczyć, że cała firma Apple należy do jednaj z najbardziej innowacyjnych marek na świecie.

A o możliwościach platformy iOS, Logic Pro X i wszystkim co z tematem związane, możecie przeczytać na stronie producenta www.apple.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here