Imperative Audio PVB – przenośna kabina akustyczna nie tylko dla wokalistów!

0

Firma Imperative Audio przedstawiła swój pierwszy produkt o nazwie PVB, czyli Portable Vocal Booth – przenośną kabinę akustyczną przeznaczoną do nagrań wokalnych, lektorskich, transmisji podcastowych i nie tylko.

PVB (Portable Vocal Booth) zaprojektowano w ten sposób, aby zapewnić warunki akustyczne podobne tym w kabinach wokalnych profesjonalnych studiów nagrań, ale w kompaktowej, przenośnej formie.

Aluminiowa, cylindryczna konstrukcja o średnicy jednego metra, z wejściem o szerokości 80 cm, wyłożona jest trzema warstwami materiału dźwiękochłonnego i po założeniu sufitu (sprzedawanego oddzielnie jako element opcjonalny) zapewnia czas odbicia 7 milisekund (według standardu RT60 ISO 3382-2) oraz średni współczynnik tłumienia 28,4 dBA (zgodnie z IEC 61260).

Regulowane nogi pozwalają na umieszczenie kabiny na wysokości od 118 do 210 cm, dzięki czemu może być przystosowana zarówno do bardzo wysokich osób, jak i wykorzystywana np. do osłonięcia wzmacniacza gitarowego nagrywanego za pomocą mikrofonu. Standardowym wyposażeniem PVB jest półeczka na akcesoria oraz pulpit na tekst lub nuty, a w pierwszym, promocyjnym okresie sprzedaży dodana będzie gratis lampka LED (oferta ograniczona czasowo).

Kabina Imperative Audio kierowana jest zarówno do małych i dużych studiów nagrań, jak i do lektorów, podcasterów, wokalistów, instrumentalistów czy producentów muzycznych nagrywających w warunkach domowych. Jej składaną konstrukcję można umiejscowić w każdym pokoju, a także łatwo przesuwać w obrębie pomieszczenia lub transportować na większe odległości w dołączonym pokrowcu.

Więcej szczegółów:
https://imperativeaudio.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here