Guk.ai Sistema – pierwszy syntezator na bazie AI?

0
Guk.ai Sistema

Sistema to najnowszy syntezator programowy firmy Guk.ai, do tworzenia brzmień wykorzystujący sztuczną inteligencję, której trzeba regularnie płacić…

Istotą syntezatora Guk.ai Sistema jest algorytm AI, który generuje i dobiera ustawienia parametrów do zadanych mu przez użytkownika wytycznych – przy czym zarówno wyjściowe, jak i końcowe brzmienie możemy doprecyzować własnoręcznie wedle własnego smaku.

To ciekawy pomysł, który wydaje się być łatwym sposobem na tworzenie nowych i być może nieoczekiwanych dźwięków. Wirtualny panel obsługi jest bardzo przejrzysty i nieskomplikowany, więc nawet osoby mniej obyte z syntezą poradzą sobie z nim bez problemu, a większość i tak zrobi za nas sztuczna inteligencja po wciśnięciu wielkiego przycisku na środku.

Jest jednak pewien szczegół, który czyni cały ten wynalazek nieco mniej atrakcyjnym dla użytkownika, a mianowicie cena, którą należy uiszczać regularnie za korzystanie z pluginu Sistema. Za darmo możemy bowiem wykorzystać pracę AI tylko 50 razy w miesiącu, a żeby otrzymać więcej propozycji, musimy zapłacić 10 dolarów miesięcznie lub 30 dolarów za nieograniczoną ilość „losowań“. Czy to aby nie za dużo? Zdecydujcie sami po wypróbowaniu darmowej wersji i powiedzcie nam, co myślicie!

Więcej szczegółów: https://guk.ai/sistema-ai-synthesizer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj