Focusrite RedNet PCIeNX – interfejs PCIe Dante o niskim opóźnieniu i dużej liczbie kanałów!

173
Focusrite RedNet PCIeNX

Przesyłanie do 128 kanałów i 128 kanałów wyjścia w przetwarzaniu do 192kHz/24bit z najniższą dostępną na rynku latencją! Poznajcie najnowszy interfejs Focusrite RedNet PCIeNX, kompatybilny z komputerami PC i Mac (w tym najnowszymi Apple Silicon), płynnie integrujący się z istniejącym sprzętem i usprawniający każdy system Dante.

Dla profesjonalistów zajmujących się postprodukcją pracujących w Dolby Atmos, RedNet PCIeNX oferuje możliwość integracji rozbudowanych systemów Dante z Dolby Renderer. W przypadku komercyjnych studiów nagraniowych i obiektów produkcji muzycznej, zapewnia wydajność, elastyczność i skalowalność, z 128×128 kanałami nieskompresowanego dźwięku o wysokiej rozdzielczości przy bardzo niskim opóźnieniu. 

Focusrite RedNet PCIeNX

Dwa złącza Ethernet RJ-45 oferują zarówno tryb przełączany, jak i redundantny, zapewniając elastyczność łączności, a także możliwość posiadania dodatkowej sieci w sytuacjach, gdzie wymagana jest wyjątkowa stabilność. RedNet PCIeNX obsługuje również AES67 i Dante Domain Manager, a także jest zgodny z SMPTE ST 2110, co czyni go idealnym do wdrożeń telewizyjnych.

Zintegrowany interfejs sieciowy upraszcza instalację i łączność, umożliwiając podłączenie pojedynczego kabla do sterowania zarówno dźwiękiem, jak i siecią.

Focusrite-RedNet-PCIeNX

Najważniejsze cechy:

  • Potężny workflow – 128×128 kanałów (24-bit/192 kHz) z bardzo niskim opóźnieniem w obie strony sprawia, że RedNet PCIeNX jest idealny do Dolby Atmos i innych wciągających formatów.  
  • Większa elastyczność dzięki dwóm złączom Ethernet RJ-45  - Podwójne złącza Ethernet RJ-45 umożliwiają zarówno tryb przełączania, jak i tryb redundantny, oferując elastyczną łączność i opcję posiadania dodatkowej sieci.. 
  • Obsługa najnowszych standardów AoIP – RedNet PCIeNX jest niezawodny, elastyczny i obsługuje najnowsze standardy, w tym AES67 i zgodność z SMPTE ST 2110 (wymagany DDM).    
  • Więcej systemów do wyboru – RedNet PCIeNX współpracuje z komputerami z systemem Windows lub Mac (obsługiwane są procesory Intel i Apple Silicon).  
  • Elastyczna instalacja – RedNet PCIeNX można łatwo zainstalować w gnieździe PCIe lub obudowie Thunderbolt.
  • Proste zintegrowane sterowanie sieciąRedNet PCIeNX posiada zintegrowany interfejs sieciowy – umożliwiający podłączenie pojedynczego kabla do sterowania dźwiękiem i siecią.  

RedNet PCIeNX objęty będzie 3-letnią gwarancją, a dostępność planowana jest na I kwartał 2024. 

Więcej szczegółów
Producent: pro.focusrite.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl